$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Gorlice

Podczas budowy lub remontu domu jedną z najbardziej istotnych kwestii jest wybór schodów. To niezbędny element konstrukcyjny, bez którego niemożliwe będzie poruszanie się między piętrami.

Nie powinno się jednak myśleć wyłącznie o jego użytkowej roli. Schody zajmują dużo miejsca, dlatego przyciągają wzrok. Jeśli przybiorą atrakcyjną formę, staną się prawdziwą dekoracją wnętrza. Wykonanie odpowiedniego projektu, dzięki któremu schody doskonale wpasują się w dostępną przestrzeń, to jeszcze nawet nie połowa sukcesu. Nie mniej istotny okazuje się wybór właściwego materiału. W ostatnich latach daje się zaobserwować zwiększone zainteresowanie drewnem. Czy to dobry surowiec do tego typu konstrukcji?

Schody drewniane Gorlice

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 27Drewno to jeden z najdłużej znanych ludzkości budulców. Jako naturalny, odradzający się surowiec był powszechnie stosowany w budownictwie oraz innych dziedzinach. Także do produkcji schodów. Dawniej przede wszystkim z konieczności, ze względu na niewielką ilość alternatywnych rozwiązań. Jednak nawet obecnie, gdy istnieje wiele tańszych zamienników, wciąż należy do najchętniej stosowanych materiałów. Dzieje się tak, ponieważ sztuczne surowce imitujące drewno nie są w stanie dorównać mu pod względem wyglądu oraz innych właściwości. Schody wykonane z prawdziwego drewna prezentują się niezwykle elegancko, charakteryzują się przyjemną i ciepłą powierzchnią, a także wyróżniają bardzo dużą trwałością oraz odpornością na zużywanie, o ile odpowiednio się o nie dba. Dzięki regularnej konserwacji będzie to inwestycja na wiele lat, służąca kolejnym pokoleniom domowników. Właśnie ze względu na te zalety w kwestii takiej jak schody Gorlice to miasto, w którym coraz częściej spotyka się drewniane konstrukcje.

Czy warto zamówić schody drewniane u producenta?

W ostatnich latach coraz więcej sklepów poszerza swoją ofertę o gotowe schody drewniane. Najczęściej są to konstrukcje modułowe – dobierając odpowiednią ilość stopni, można dostosować je do wysokości swojego domu. Jednak takie rozwiązanie nigdy nie będzie prezentować się równie atrakcyjnie, jak schody wykonane na wymiar. Renomowani producenci, jak firma Domański, zapewniają kompleksowe usługi. Pierwszy etap współpracy to dokonanie pomiarów, a następnie przygotowanie projektu, uwzględniając dostępną przestrzeń. Po zaakceptowaniu go przez klienta następuje produkcja przy użyciu wysokiej jakości surowca z wybranego rodzaju drzewa. Dzięki usłudze transportu wszystkie elementy dotrą na miejsce prac w nienaruszonym stanie, a profesjonalny montaż to gwarancja bezpieczeństwa oraz bezawaryjności. Jeśli interesują Państwa schody drewniane Gorlice znajdują się na terenie działalności firmy Domański. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.