$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Gorlice

Podczas budowy lub remontu domu jedną z najbardziej istotnych kwestii jest wybór schodów. To niezbędny element konstrukcyjny, bez którego niemożliwe będzie poruszanie się między piętrami.

Nie powinno się jednak myśleć wyłącznie o jego użytkowej roli. Schody zajmują dużo miejsca, dlatego przyciągają wzrok. Jeśli przybiorą atrakcyjną formę, staną się prawdziwą dekoracją wnętrza. Wykonanie odpowiedniego projektu, dzięki któremu schody doskonale wpasują się w dostępną przestrzeń, to jeszcze nawet nie połowa sukcesu. Nie mniej istotny okazuje się wybór właściwego materiału. W ostatnich latach daje się zaobserwować zwiększone zainteresowanie drewnem. Czy to dobry surowiec do tego typu konstrukcji?

Schody drewniane Gorlice

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 27Drewno to jeden z najdłużej znanych ludzkości budulców. Jako naturalny, odradzający się surowiec był powszechnie stosowany w budownictwie oraz innych dziedzinach. Także do produkcji schodów. Dawniej przede wszystkim z konieczności, ze względu na niewielką ilość alternatywnych rozwiązań. Jednak nawet obecnie, gdy istnieje wiele tańszych zamienników, wciąż należy do najchętniej stosowanych materiałów. Dzieje się tak, ponieważ sztuczne surowce imitujące drewno nie są w stanie dorównać mu pod względem wyglądu oraz innych właściwości. Schody wykonane z prawdziwego drewna prezentują się niezwykle elegancko, charakteryzują się przyjemną i ciepłą powierzchnią, a także wyróżniają bardzo dużą trwałością oraz odpornością na zużywanie, o ile odpowiednio się o nie dba. Dzięki regularnej konserwacji będzie to inwestycja na wiele lat, służąca kolejnym pokoleniom domowników. Właśnie ze względu na te zalety w kwestii takiej jak schody Gorlice to miasto, w którym coraz częściej spotyka się drewniane konstrukcje.

Czy warto zamówić schody drewniane u producenta?

W ostatnich latach coraz więcej sklepów poszerza swoją ofertę o gotowe schody drewniane. Najczęściej są to konstrukcje modułowe – dobierając odpowiednią ilość stopni, można dostosować je do wysokości swojego domu. Jednak takie rozwiązanie nigdy nie będzie prezentować się równie atrakcyjnie, jak schody wykonane na wymiar. Renomowani producenci, jak firma Domański, zapewniają kompleksowe usługi. Pierwszy etap współpracy to dokonanie pomiarów, a następnie przygotowanie projektu, uwzględniając dostępną przestrzeń. Po zaakceptowaniu go przez klienta następuje produkcja przy użyciu wysokiej jakości surowca z wybranego rodzaju drzewa. Dzięki usłudze transportu wszystkie elementy dotrą na miejsce prac w nienaruszonym stanie, a profesjonalny montaż to gwarancja bezpieczeństwa oraz bezawaryjności. Jeśli interesują Państwa schody drewniane Gorlice znajdują się na terenie działalności firmy Domański. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Producent schodów drewnianych w Gorlicach

W projektowaniu i wykonywaniu schodów z drewna specjalizujemy się od wielu lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy liczne zamówienia, z czego efektami mogą Państwo zapoznać się w zamieszczonej na stronie galerii. Poznanie w ten sposób dotychczasowych realizacji danego producenta to jeden z najlepszych sposobów, by przekonać się o jakości jego usług, a także wyrobów. Na zdjęciach widać przede wszystkim różnorodność oraz estetykę projektów. Dla klienta nie mniejsze znaczenie ma jednak trwałość takich konstrukcji. O tym najpewniej byłoby przekonać się osobiście, oglądając na żywo wykonane przez nas schody. To jednak może być trudne, choć schody drewniane w Gorlicach cieszą się dużą popularnością, więc istnieje prawdopodobieństwo, że widzieli je Państwo w którymś z odwiedzanych przez siebie domów. W przeciwnym razie, gdy nie można samemu zobaczyć efektów naszej pracy, warto poszukać opinii klientów, którzy zdecydowali się na taką inwestycję. Jesteśmy przekonani, że będą one wyłącznie pozytywne, ponieważ dołożyliśmy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania inwestorów oraz dostarczyć im atrakcyjną i trwałą konstrukcję z najwyższej jakości materiałów.

Jak zamówić schody drewniane w Gorlicach?

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem drewnianych schodów w swoim domu, a ich wykonanie planują zlecić firmie Domański, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Podczas wstępnej rozmowy ustalimy najważniejsze kwestie i przygotujemy się do kolejnych etapów, czyli dokonania pomiarów, a następnie projektu. Kierując się wiedzą oraz wieloletnią praktyką przedstawimy nasze propozycje, ale też chętnie wysłuchamy Państwa sugestii. Większość inwestorów jeszcze przed pierwszym kontaktem wie, jaki schody mają mieć kształt, a także jaki gatunek drewna najbardziej ich interesuje. Jednak nie wymagamy tego od naszych klientów, a i tak często na kolejnych etapach wiele początkowych ustaleń ulega zmianom. Jako doświadczony producent schodów drewnianych w Gorlicach czujemy się zobowiązani do przedstawienia najlepszych rozwiązań w miejsce niektórych z Państwa pomysłów. Przykładowo, dany rodzaj drewna może wydawać się idealny na schody pod względem estetycznym, jednak nie mieć wystarczającej wytrzymałości, aby sprawdzić się w codziennym, intensywnym użytku. W takiej sytuacji zaproponujemy surowiec pozyskany z drzewa dającego drewno o zbliżonej kolorystyce i usłojeniu, ale lepszych parametrach do tego typu konstrukcji.