$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody i balustrady drewniane – ponadczasowe wzornictwo

Obecnie panujące trendy dekoratorskie charakteryzują się wykorzystywaniem naturalnych materiałów podczas urządzania mieszkań i domów.

Firma Domański nieustannie śledzi nowości z zakresu aranżacji i wystroju wnętrz, dzięki czemu tworzone przez nas konstrukcje architektoniczne są  modne i eleganckie. Od 1980 roku zajmujemy się produkcją oraz montażem schodów. Jeśli szukają Państwo produktów wysokiej jakości, wykonanych przez wyspecjalizowanych fachowców, u nas uda się znaleźć idealne propozycje.Domański Schody

Decydując się na schody i balustrady drewniane, wybierają Państwo elegancję oraz ponadczasowy design. Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać odpowiedni typ schodów oraz dopasować balustrady i poręcze w taki sposób, aby współgrały z całością aranżacji wnętrza. Dzięki stabilnej konstrukcji, z łatwością można zamontować barierki oraz furtki zabezpieczające przed samodzielnym przedostaniem się dzieci na schody. Produkując schody i balustrady drewniane, w naszym zakładzie stolarskim dbamy o to,  aby wykorzystywane materiały były najwyższej jakości. Stosowane surowce są pozyskiwane od najlepszych dostawców w kraju. Drewno, z którego powstają stopnie schodów, poręcze oraz balustrady jest starannie wybierane. Nie posiada ono żadnych sęków, zarysowań, pęknięć ani innych uszkodzeń. Wykorzystujemy wyłącznie drewno lite, które wyróżnia się trwałością, estetyką, a powierzchnie są łatwo zmywalnie.

Nasze produkty są ekologiczne, ponieważ drewno jest w całości naturalne. Lakiery oraz farby, które wykorzystujemy, posiadają składniki hipoalergiczne, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla dzieci. Nie stosujemy chemicznych barwników ani rozpuszczalników. Metalowe elementy schodów, obręczy, wykończeń dekoracyjnych oraz innych części konstrukcji wykonujemy ze stali odpornej na rdzę i odbarwienia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik wytwórczych w naszym zakładzie wszystkie schody i balustrady drewniane są trwałe, bezpieczne, a ich użytkowanie jest w pełni komfortowe.