$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Iława

Finalizacja budowy i wykończenia domu o wielu kondygnacjach wiąże się z koniecznością wyboru odpowiednich schodów, które scalą poszczególne piętra i nadadzą całej konstrukcji wysokich walorów estetycznych.

Firma Domański specjalizuje się w realizowaniu nowatorskich projektów na wykonane z drewna schody Iława stanowi jeden z głównych obszarów naszej działalności, a mieszkańcy tego otoczonego jeziorami miasta cenią sobie wykończenie wnętrza bazujące na naturalnych materiałach.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 107Drewno posiada niezrównane właściwości oraz ponadczasową estetykę, a ponadto umożliwia stworzenie schodów o dowolnej specyfikacji. Kilkunastoletnie doświadczenie rodzinnej firmy Domański procentuje wiedzą ekspercką z zakresu realizacji zaawansowanych koncepcji na schody, które inwestorzy z Iławy przyjmują z otwartymi rękami. Wykonywane przez nas schody Iława ceni za dopracowanie w każdym szczególe, ogromną wytrzymałość i funkcjonalność rozwiązań. Mamy bazę projektową, z której inwestorzy mogą czerpać inspirację. Jednak do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, mając na uwadze rozmaite uwarunkowania przestrzenne i potrzeby klientów.

Produktem finalnym dla mieszkańców Iławy stają się doskonałej jakości schody, wykonane z wysokogatunkowego drewna i wkomponowane w wystrój danego wnętrza. Schody drewniane mają przewagę nad innymi rozwiązaniami, gdyż ich konstrukcja wykorzystuje surowiec o niezrównanych właściwościach wytrzymałościowych i estetycznych. Drewno jest przyjemne w dotyku, nadając całej przestrzeni domowej wrażenia luksusu i komfortu.

Schody drewniane Iława

Nawiązanie współpracy z klientem rozpoczynamy od analizy jego potrzeb i stworzenia wstępnych założeń projektowych. Nasi architekci przeprowadzają następnie wizję lokalną, która skutkuje wykonaniem szczegółowych pomiarów i wypracowaniu koncepcji na schody Iława docenia fachowość i zaangażowanie, jakim wyróżniają się nasi pracownicy. Na dalszych etapach wpieramy inwestora przy wyborze gatunku drewna, takiego jak buk, dąb, lub jesion. Ukończony projekt oddajemy do wglądu klienta, który może wprowadzić swoje poprawki. Po zaakceptowaniu projektu przez klienta przystępujemy do prac wykonawczych, a następnie wykonujemy montaż schodów z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych.

Skorzystanie z usług firmy Domański to gwarancja otrzymania doskonałego produktu. Produkowane przez nas schody drewniane wykazują wieloletnią odporność na zużycie, utrzymując swój fabryczny wygląd i funkcjonalność w bardzo długim terminie.