$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Imielin

Choć przez wiele lat główną funkcją schodów było połączenie ze sobą dwóch lub kilku kondygnacji budynku, obecnie tego typu projekty coraz częściej występują w roli dodatkowej ozdoby wnętrza.

Odpowiednio przemyślana konstrukcja pozwala stworzyć w pomieszczeniu niezwykły klimat, niejednokrotnie przyciągając wzrok zaproszonych gości. Ponadto firmy zajmujące się realizacją niestandardowych schodów oferują wiele ciekawych gatunków drewna, które różnią się od siebie kolorystyką, wzorami i wytrzymałością. Ciekawym urozmaiceniem nowoczesnego wnętrza będą na przykład egzotyczne drzewa wyróżniające się przepięknymi odcieniami.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 150Aby cieszyć się stabilnymi oraz wytrzymałymi schodami, warto znaleźć rzetelnego i doświadczonego wykonawcę, który zagwarantuje wysoką jakość oferowanych usług, a także wykorzystywanych do budowy materiałów. Jeżeli chodzi o profesjonalnie zaprojektowane schody Imielin jest miastem, w którym swoją siedzibę ma wiele godnych polecenia firm. Jesteśmy producentem mebli drewnianych działającym na rynku od wielu lat i cieszącym się uznaniem licznych klientów. Zapewniamy sprawną realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów dopasowanych do oczekiwań oraz gustu właścicieli.

Schody drewniane Imielin

Schody wykonane z drewna cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Są doceniane przede wszystkim ze względu na swój wyjątkowy wygląd oraz dużą wytrzymałość. Dzięki temu, że przed realizacją każdego projektu bardzo dokładnie mierzymy wnętrze oraz słuchamy propozycji domowników, tworzymy niezwykłe konstrukcje, które mimo swoich rozmiarów pozwalają zaoszczędzić w pomieszczeniu dużo miejsca. Ponadto chętnie doradzamy w wyborze najlepszego rodzaju drewna. Warto pamiętać, że niektóre drzewa są bardziej odporne na wilgoć, różnego rodzaju uszkodzenia czy działanie promieni słonecznych.

Kiedy chodzi o schody drewniane Imielin to miejsce, które umożliwia łatwy dostęp do różnych gatunków drewna. Zazwyczaj chętnie wybierane są konstrukcje wykonane z dębu, jesionu czy mahoniu. Wyróżniają się one większą twardością, co ma bardzo duże znaczenie przy tworzeniu projektów przeznaczonych do intensywnej eksploatacji. Coraz większym uznaniem cieszą się również egzotyczne gatunki drzew, takie jak zebrano, merbau czy wenge. Ze względu na to, że rosną zazwyczaj w wilgotnych, trudnych warunkach, cechują się większą odpornością na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Do produkcji schodów rzadziej wykorzystuje się z kolei drzewa iglaste, które są zdecydowanie miększe.