$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Jasło

Schody drewniane od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzieje się tak ze względu na wysoką jakość oraz prostotę obróbki materiału, jakim jest drewno. Konstrukcje takie można bez problemu montować już w istniejących domach, dzięki czemu wykonanie generalnego remontu, uwzględniającego budowę schodów po kupnie budynku z drugiej ręki nie będzie stanowić wielkiego problemu.

Dobrze wykonane schody zapewniają wszystkim osobom przebywającym w domu bezpieczeństwo na co dzień i wysoki komfort użytkowania. Drewno odznacza się doskonałą trwałością. Wystarczy stosować się do najprostszych zasad przy konserwacji, aby zachowało piękny wygląd przez wiele lat. Do tego jest ciepłe i przyjemne w dotyku, więc chodzenie po stopniach bosymi stopami sprawi radość wszystkim, a zwłaszcza mieszkającym w domu dzieciom.

Warto porządnie zastanowić się nad wyborem odpowiedniego rodzaju drewna, ponieważ każdy gatunek odznacza się nieco innymi właściwościami. Klasyczny polski dąb to drewno solidne, mocne i eleganckie. Poleca się je tym wszystkim, którzy pragną cieszyć się wysokiej jakości schodami przez długi czas. Z kolei jesion jest drewnem zachwycającym oryginalną estetyką. W dodatku jest niezwykle odporny na ścieranie, wytrzyma więc nawet obecność wielu domowników.

Nowoczesne schody drewniane

Jedną z największych zalet drewna jest jego plastyczność, co sprawia, że obróbka staje się praktycznie bezproblemowa. Dzięki temu producent może wykonać wiele różnych rodzajów schodów, które będą pasowały do zupełnie odmiennych przestrzeni. Jeżeli chodzi o schody Jasło jest miastem, gdzie klienci chętnie wybierają rozwiązania z drewna, doceniając ich solidność oraz możliwości konstrukcyjne, jakie daje.

Wybór konkretnego modelu schodów zależy w głównej mierze od specyfiki pomieszczenia. Połączenie dwóch lub więcej kondygnacji najlepiej zostawić w rękach specjalistów. Jeżeli dostępnej przestrzeni nie ma zbyt wiele, warto zdecydować się na schody kręcone, które nie są może najbardziej komfortowe, ale spełniają swoje zadanie.

Do domów, gdzie miejsca na schody jest zdecydowanie więcej, poleca się np. schody dwubiegowe. Mogą one być na tyle szerokie, że bez problemu zmieszczą się na nich dwie mijające się osoby. Będą też znacznie bezpieczniejsze, co jest istotne, jeśli korzystają z nich małe dzieci.

Schody drewniane można też z łatwością dekorować rozmaitymi dodatkami. Zdobiona poręcz czy ciekawy motyw graficzny nadadzą całości wyjątkowego charakteru. Firma Domański każdy projekt wykonuje na indywidualne zlecenie klienta.