$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Kalisz

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu drewnianych schodów na zamówienie. Działamy na rynku już od wielu lat – przez ten czas udało nam się zdobyć wielu lojalnych klientów, którzy stale do nas wracają i polecają nasze usługi kolejnym osobom.

Wykonujemy wysokiej jakości, dopasowane do konkretnych potrzeb drewniane schody Kalisz to miasto, gdzie nasza oferta wyróżnia się konkurencyjnymi cenami oraz profesjonalnym podejściem do klienta. W przypadku gdy nie są Państwo do końca pewni, jakie schody powinny znaleźć się w Państwa domu, proponujemy pomoc naszego architekta. Nie tylko doradzi, ale też stworzy projekt od podstaw, a następnie stworzy czytelną wizualizację, aby mogli Państwo zobaczyć, jak będzie wyglądał efekt końcowy.

Schody wykonane w naszej firmie zawsze są unikalne – do ich produkcji wykorzystujemy drewno pierwszej jakości. Używany przez nas materiał to gwarancja doskonałego wyglądu oraz wytrzymałości na lata. Starannie wykonujemy każdy element schodów, od poręczy aż po stopnie, zwracając uwagę zarówno na wygląd, jak i funkcjonalność.Domański schody proste wewnętrzne

Ponadczasowe schody drewniane

Dużą zaletą schodów drewnianych jest możliwość montażu zarówno w nowych domach, jak i w już istniejących, podczas wykonywania remontu. Zajmiemy się również instalacją wykonanych schodów w Państwa domu – nasz zespół specjalistów w przeciągu paru dni zapuka do Państwa drzwi i od razu zajmie się montażem.

Oferujemy wykonanie dowolnego rodzaju schodów, kręconych, jednobiegowych, dwubiegowych, łamanych, wachlarzowych oraz innych, zgodnie z oczekiwaniami.

Wielką zaletą drewna jest to, że pasuje do każdego rodzaju wnętrza, klasycznego, awangardowego czy utrzymanego w stylu minimalistycznym. Wykonane przez nas schody będą nie tylko funkcjonalną częścią Państwa domu, ale przede wszystkim oryginalną, zwracającą uwagę dekoracją.

Jeżeli planują Państwo posiadać w domu piękne, drewniane schody Kalisz jest miastem, gdzie działamy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Polecamy także:

produkcja schodówschody drewniane projektschody elbląg