$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Kędzierzyn-Koźle

Schody to serce każdego domu, dlatego coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na stabilność konstrukcji, ale również jej estetykę i funkcję dekoracyjną. Drewniane schody to sprawdzone rozwiązanie, które łączy w sobie wszystkie te cechy.

Firma Domański, jako polski producent z wieloletnim doświadczeniem, oferuje Państwu najwyższej jakości usługi. Stawiamy na nowoczesne techniki obróbki drewna oraz precyzję wykonania. W naszej pracy wykorzystujemy twarde drewno drzew liściastych, które sprowadzamy od sprawdzonych producentów. Drewno jest odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wycieraniem. Jeśli interesują Państwo unikatowe schody drewniane Kędzierzyn-Koźle ma sporo do zaoferowania. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w wyborze rodzaju schodów i zapewnią kompleksową usługę.

Schody drewniane Kędzierzyn-Koźle

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 39W firmie Domański drewniane schody na zamówienie dostępne są w różnych kolorach, stylach wykonania. Wykonujemy zarówno schody klasyczne, jak i te o nowoczesnym wzornictwie czy bogato zdobione. Projekty schodów mogą także zawierać elementy metalowe. Wszystko po to, aby projekt był idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb i stylu aranżacji domu. Skonsultujemy z Państwem dostarczony nam projekt, a jeśli go Państwo nie mają, nasz architekt wykona go na zamówienie. Jeśli chodzi o schody drewniane Kędzierzyn-Koźle i okolice, to mamy dla Państwa następujące propozycje:

  • schody proste/kręcone,
  • schody jedno– i wielobiegowe,
  • schody zabiegowe,
  • schody wachlarzowe,
  • schody dywanowe,
  • schody policzkowe,
  • schody osiodłane,
  • schody drabiniaste,
  • schody ażurowe,
  • a także inne, niestandardowe projekty, które wykonamy na Państwa prośbę.

Po wizualizacji projektu, przychodzi czas na produkcję. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i realizujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły. Gotowe schody drewniane montujemy, a jeśli jest takie życzenie, zabezpieczamy przed ewentualnymi kolejnymi pracami budowlanymi w obiekcie.

Domański to unikatowe schody drewniane na wymiar, przygotowane do natychmiastowego użytku. Doradzamy w kwestii wyboru rodzaju i stylu schodów tak, aby były one komfortowe w użytku dla wszystkich domowników oraz współgrały z aranżacją domu lub obiektu. Oferujemy atrakcyjne ceny, wytrzymałe konstrukcje, krótki czas realizacji, a także fachowe doradztwo na każdym etapie produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami, w razie pytań, wątpliwości lub chęci skorzystania z naszych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.