$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Kępno

Budujesz dom i zastanawiasz się, jakie schody w nim zamontować? A może wykańczasz piętrowy apartament i jesteś na etapie wyboru schodów? W obu przypadkach polecanym rozwiązaniem są schody drewniane. Kępno i jego mieszkańcy wiedzą o tym najlepiej – od lat mogą cieszyć się solidnymi i pięknymi konstrukcjami wykonanymi przez firmę Domański. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Schody drewniane Kępno – jakość, która nie zawodzi

Osoby planujące montaż schodów w domu, mieszkaniu lub biurze często stoją przed dylematem, jaką konstrukcję wybrać. Do wyboru są modele betonowe z okleiną, metalowe, a nawet szklane. Możesz też zdecydować się na konstrukcje będące połączeniem różnych materiałów, np. szkła i metalu. Wszystkie z przedstawionych propozycji mają swe zalety, jednakże żadna z nich nie jest tak elegancka i funkcjonalna jest schody drewniane. To rozwiązanie, które doda klasy i szyku każdemu wnętrzu.

Jedną z najważniejszych zalet schodów z drewna jest ich wytrzymałość. Zapewne wiesz, że drewniane schody wykonywano już wieki temu. Ale czy wiesz, że najstarsze odkryte dotychczas schody świata mają ponad 3000 lat? I są to właśnie schody drewniane, powstałe z pni świerka i jodły o 20-centymetrowej średnicy, znajdujące się w Hallstatt w austriackich Alpach. Choć tak długi wiek schodów z drewna stanowi jednak wyjątek spowodowany odpowiednimi warunkami otoczenia (schody znajdują się w starożytnej kopalni soli, który to materiał zadziałał na nie konserwująco), to również współcześnie schody te cechują się długą żywotnością. Odpowiednio wykonane i regularnie konserwowane schody z drewna z powodzeniem zachowają swe walory użytkowe i wizualne na wiele dziesięcioleci.

Konstrukcje drewniane charakteryzują się ponadto solidnością i wytrzymałością. Schody wykonane z twardych gatunków drzew są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i przetarcia. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju konstrukcji jest też ich wygląd. Schody drewniane w Kępnie są po prostu piękne. Ich naturalny wygląd i zróżnicowana, niepowtarzalna kolorystyka dodaje elegancji i klasy wnętrzom. Jednocześnie duży wybór odcieni różnych gatunków drewna pozwala na idealne dopasowanie schodów do aranżacji otoczenia oraz gustu właścicieli. Schody z drewna są przy tym uniwersalne, co oznacza, że świetnie prezentują się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i nowoczesnych przestrzeniach. Możesz je też łączyć z innymi materiałami. Zestawienie z elementami szklanymi lub metalowymi to sposób na oryginalny i efektowny element wyposażenia wnętrza.

Drewno to także naturalny materiał, który dodaje przytulności i ciepła wnętrzu. Indywidualny układ słojów każdego kawałka drewna sprawia, że wykonana z niego konstrukcja jest niepowtarzalna i oryginalna. Jednocześnie drewno jest ciepłe i miłe w dotyku, co sprawia, że chodzenie po nim nawet boso jest bardzo przyjemne.

Perfekcyjne schody Kępno? Tylko od firmy Domański

Drewniane schody to piękne i funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu lub mieszkaniu z kondygnacją. Aby cieszyć się niezmiennym urokiem i użytecznością konstrukcji, zaufaj doświadczonym specjalistom. Firma Domański zajmuje się kompleksową budową schodów w Kępnie od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie i setki projektów zrealizowanych w całej Polsce pozwalają nam na tworzenie najwyższej jakości, wyjątkowych schodów.

Kompleksowo wykonujemy luksusowe, niepowtarzalne schody z różnych gatunków drewna i o dowolnej formie, dopasowanej do oczekiwań i gustu klienta. Schody proste, dwubiegowe, spiralne, zabiegowe, wachlarzowe, a może kręcone? Który typ sprawdzi się najlepiej w Twoim domu? W razie niezdecydowania pomożemy Ci w wyborze rozwiązania najlepszego do Twojego wnętrza. Nasi architekci wykonają dla Ciebie indywidualny projekt i wizualizację schodów, a wykwalifikowani specjaliści zbudują, a następnie zamontują je w Twoim domu. W naszej pracy łączymy ze sobą nowoczesne technologie obróbki drewna z mistrzowskimi standardami profesjonalnego wykonania. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać schody, których wygląd i jakość Cię zachwyci.