$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Kętrzyn

Od rodzaju schodów zależy zarówno komfort korzystania, jak i wrażenia estetyczne. Trudno więc dziwić się, że osoby budujące dom dużo czasu poświęcają na znalezienie idealnego do danego miejsca modelu. A jakie schody w Kętrzynie cieszą się szczególnym zainteresowaniem? Mamy kilka propozycji specjalnie dla tego miasta.

Schody Kętrzyn – najpopularniejsze rodzaje

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 182Jako profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, wykonawstwem oraz montażem drzwi, jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Dlatego mieszkańcy Kętrzyna mogą liczyć na naszą pomoc niezależenie od tego, czego potrzebują dla swojego domu. Polecamy uwadze tradycyjne schody jednobiegowe bądź wielobiegowe. Ich zaletą jest prosta konstrukcja, a także możliwość zbudowania spoczników. Schody w Kętrzynie wielobiegowe są doceniane zwłaszcza przez osoby starsze oraz zmagające się z trudnościami ruchowymi. Ustawiony na odpowiedniej wysokości spocznik znacznie ułatwia wchodzenie po schodach.

W nowoczesnych wnętrzach dobrze sprawdzają się ciekawsze wizualnie rozwiązania. Mowa przede wszystkim o schodach krętych, spiralnych i zabiegowych. Są dość komfortowe w użytkowaniu, bardzo funkcjonalne, a także unikatowe pod względem estetyki. To niejedyne powody, dla których warto zwrócić na nie uwagę. Ich konstrukcja sprawia, że stają się niezwykle przydatne w domach o ograniczonej przestrzeni. Zajmują znacznie mniej miejsca niż wspomniane modele wielobiegowe.

A jeśli dostępna przestrzeń nie jest żadnym problemem, można postawić schody wachlarzowe. To rzucające się w oczy rozwiązane przeznaczone do największych domów.

Schody drewniane Kętrzyn – najpopularniejszy materiał

Chociaż metal i beton są uważane za trwalsze materiały, to drewno niewątpliwie króluje w europejskich domach. Nie inaczej jest w województwie warmińsko-mazurskim. Schody drewniane w Kętrzynie można zobaczyć w wielu domach. To zasługa licznych zalet naturalnego surowca. Warto, chociażby wspomnieć o przyjemnej w dotyku powierzchni. Jest nie tylko gładka, ale też łatwo przyjmuje temperaturę panującą w pokoju. To duża różnica w porównaniu do zimnego metalu. Poza tym drewno jest plastyczne, co umożliwia realizację dowolnego projektu. Nie trzeba pod tym względem się ograniczać. Kolejnym poważnym atutem jest jego wytrzymałość. Wystarczą podstawowe środki pielęgnacji, aby utrzymać materiał w doskonałym stanie.

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi schodami drewnianymi w Kętrzynie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby ustalić szczegóły współpracy.