$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Koło

Na rynku można znaleźć wiele modeli schodów. Niektóre z nich wyróżniają się czymś szczególnym. Trudno więc dziwić się, że wybór pomiędzy nimi jest jednym z najtrudniejszych wyborów podczas aranżacji domu. Jeśli chodzi o schody Koło może liczyć na naprawdę rozbudowaną ofertę w tej dziedzinie. Wszystko dzięki naszej firmie.

Co proponujemy mieszkańcom Koła? W naszym portfolio znajdują się schody jednobiegowe i wielobiegowe, łamane, wachlarzowe, zabiegowe, kręcone, ze spocznikiem, a także wiele innych. Wszystkie produkujemy na podstawie indywidualnie przygotowywanych projektów. Pod uwagę bierzemy m.in. wielkość dostępnej przestrzeni czy liczbę wymaganych stopni. Nie mniej ważne są dla nas osobiste preferencje klientów, dlatego współpracujemy z Państwem na każdym etapie realizacji. Takie podejście sprawia, że nasze schody w Kole cieszą się szczególną popularnością.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 85Niestety nie wszystkie schody da się wybudować bez problemów. Najpoważniejszym ograniczeniem jest miejsce. Mniejsze domy z pewnością skorzystają na schodach kręconych czy spiralnych, ponieważ nie będą zajmować tak dużo przestrzeni. Z kolei w dużych posesjach można pozwolić sobie na coś bardziej okazałego, jak schody wachlarzowe.

Niezależnie od wyboru, dokładamy wszelkich starań, aby każdy element drewnianych schodów w Kole był wykonany z należytą precyzją i starannością. Wobec tego nawet standardowe modele potrafią zachwycić swoją estetyką i poziomem detali.

Schody drewniane Koło – wysokogatunkowy materiał

Niełatwo znaleźć równie popularny materiał do schodów wewnętrznych, jak drewno. To przede wszystkim zasługa jego walorów wizualnych. Drewno wyróżnia się ciepłą kolorystyką i przyjemną fakturą. Poza tym jest na tyle elastyczne, że dzięki temu można uzyskać bardzo zróżnicowane kształty. Tak więc to bardzo wdzięczny surowiec również dla projektantów. Warto przy tym pamiętać, że pielęgnacja impregnowanego drewna nie sprawia żadnego problemu. Wystarczą podstawowe środki chemiczne, aby jak najdłużej utrzymać schody w dobrym stanie.

Drewno jest też bardzo wytrzymałe. Potrafi przetrwać dekady bez poważnych zniszczeń. To zasługa profesjonalnej obróbki i naturalnych właściwości surowca. Wykorzystywany przez nas materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

W kwestii takiej, jak schody drewniane Koło ma dostęp do profesjonalnej oferty firmy Domański. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby otrzymać więcej informacji na ten temat. Podczas rozmowy doradzimy wybór modelu oraz ustalimy szczegóły współpracy.