$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Konin

Od dłuższego czasu sporą popularnością wśród osób budujących lub wykańczających domy cieszą się ażurowe schody z drewna. Nic dziwnego – są eleganckie, stylowe i pozwalają na umieszczenie ich niemal w dowolnym miejscu pomieszczenia. Jakimi innymi zaletami mogą nas zaskoczyć?

Drewniane ażurowe schody Konin i okolice

Schody ażurowe są dostępne w szerokiej gamie różnorodnych kształtów i form: jako schody dwubiegunowe łamane (tzn. w kształcie litery L lub U), wspornikowe, gięte albo kacze, które sprawdzą się szczególnie dobrze w niewielkich pomieszczeniach. Można je montować z elementami szklanymi oraz stalowymi, tworząc w ten sposób oryginalny element wyposażenia wnętrza. Ciekawie prezentują się także w wersji z zainstalowanymi lampkami ledowymi, które – dzięki wolnym przestrzeniom pomiędzy stopniami – ciekawie załamują światło.

Modele te można z powodzeniem wykonywać z różnych gatunków drewna. Zazwyczaj do tego celu wykorzystuje się drzewa liściaste, w tym przede wszystkim dęby, buki, klony i jesiony. Dużym zainteresowaniem cieszą się też gatunki egzotyczne, takie jak jatoba czy merbau. Drewno iglaste, np. sosnę, stosuje się rzadziej ze względu na jego większą miękkość.Domański schody realizacje

Schody ażurowe – do jakich wnętrz?

Eleganckie modele ażurowe są polecanym rozwiązaniem do wnętrz utrzymanych w dowolnej stylistyce. Z powodzeniem sprawdzą się w aranżacjach klasycznych lub rustykalnych, ale również minimalistycznych, skandynawskich czy industrialnych. Można je zamontować zarówno przy ścianie, jak i też na środku pomieszczenia – w obu wariantach mogą się prezentować znakomicie, estetycznie wykańczając otoczenie. Schody ażurowe nie posiadają zabudowanych podstopni, dzięki czemu optycznie powiększają przestrzeń, a także pozwalają na stworzenie interesującej i oryginalnej gry świateł.

W kwestii takiej jak drewniane ażurowe schody Konin i okolice to obszar, na którym z sukcesem od dawna działa firma Domański. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę oraz estetyczne wykonanie schodów.

Polecamy także:

schody dębowe galeriaschody producentczym zabezpieczyć schody drewniane