$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Końskie

Dlaczego warto poświęcić więcej uwagi przy wyborze modelu schodów? Ponieważ od tego zależy komfort mieszkania. Trzeba bowiem pamiętać, że odpowiednio dobrane, zaprojektowane i wykonane stopnie pozytywnie wpływają na jakość życia. Rzadko przywiązuje się do tego szczególną uwagę tylko dlatego, że w większości padają trafione wybory. Jeśli chodzi o schody Końskie nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem. Mieszkańcy doskonale wiedzą, czego potrzebują.

Rodzaje schodów w Końskich

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 69Jakie więc modele schodów można znaleźć w mieście? Niemal wszystkie! Od bardzo tradycyjnych jednobiegowych, aż po kunsztownie wykonane wachlarzowe. Im większy budynek, tym większa szansa skorzystania z bardziej okazałych stopni. Oprócz wachlarzowych można w nich znaleźć dwubiegowe, a nawet trzy- lub czterobiegowe. Kilka spoczników ułatwia korzystanie z nich w miejscach, gdzie przebywają osoby starsze lub zmagające się z ograniczeniami ruchowymi. Jednak tak naprawdę przydają się każdemu.

Mniejsze domy (a także mieszkania dwukondygnacyjne) stawiają na rozwiązania, które biorą pod uwagę ograniczoną przestrzeń. W końcu każdy metr kwadratowy jest wówczas na wagę złota. Szczególną popularnością w Końskich cieszą się schody kręcone oraz spiralne. Nie zajmują zbyt wiele miejsca, dzięki czemu można lepiej zagospodarować miejsce w ich pobliżu. Podobnie wygląda to w przypadku schodów dywanowych, które są konstrukcją samonośną (nie mają belek ani płyty nośnej). Poza tym wyglądają bardzo nowocześnie, co szczególnie przypadnie do gustu mieszkańcom aranżującym dwoje domy we współczesnych stylach.

Dlaczego warto postawić na drewno?

Końskie bez problemu łączy tradycję z nowoczesnością. W efekcie wiele nowych schodów powstaje z naturalnego surowca. Wbrew pozorom jest on bezkonkurencyjny. Drewniane schody są równie trwałe, co metalowe, a przy okazji wyróżniają się znakomitą estetyką. Pasują do każdego wnętrza: klasycznego, skandynawskiego, minimalistycznego, prowansalskiego i wielu innych. Pod tym względem są uniwersalne. Trudno więc dziwić się, że drewniane modele wciąż święcą takie triumfy.

Gdzie w Końskich szukać wykonawcy?

Po wybraniu modelu oraz surowca trzeba jeszcze znaleźć producenta schodów. Na szczęście miasto ma dostęp do naszej profesjonalnej oferty w tym zakresie. Firma Domański zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i wykonaniem oraz montażem schodów w Końskich. Współpraca z nami oznacza otrzymanie najciekawszych projektów, które na dodatek są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług.