$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Kościan

We wszystkich obiektach, domach, firmach i lokalach, które poszczycić się mogą więcej niż jedną kondygnacją, potrzebne są schody. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie bez trudu dostać się na wyższe bądź niższe piętra dowolnego budynku. Jeżeli chodzi o schody, Kościan jest jedną z wielu miejscowości, na których terenie oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania, produkowania i montażu.

Nasze realizacje wyróżnia przede wszystkim indywidualność oraz niezwykle wysoki poziom realizacji. Dzięki pomocy naszego doświadczonego architekta jesteśmy w stanie zagwarantować pełną swobodę w zakresie estetyki ozdobników, poręczy czy listew wykończeniowych.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 7

Schody drewniane Kościan – Czym wyróżniają się realizacje schodów Domański?

Przed przystąpieniem do produkcji zawsze przygotowujemy profesjonalną wizualizację komputerową wraz z kosztorysem i szczegółowym planem realizacji. Produkcja drewnianych schodów odbywa się w naszym świetnie wyposażonym zakładzie. Czas produkcji zależny jest od wielu czynników (np. rodzaju drewna, liczby elementów, złożoności ozdobników itp.). W przypadku większości projektów nie trwa to dłużej niż kilka tygodni. Ostatnim krokiem jest oczywiście montaż schodów, który odbywa się pod okiem naszych fachowców. Ekipa montażowa składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy w przeciwieństwie do wielu innych majstrów nie zaniedbują kwestii sprzątania. Drewniane schody doskonale pasują do wszystkich rodzajów wnętrz, co na własne oczy zweryfikować można w naszej galerii zdjęć ukończonych realizacji. Warto zajrzeć tam także w trakcie poszukiwania inspiracji do personalizacji własnego projektu.

Schody drewniane Kościan – Jakie gatunki drewna są najpopularniejsze?

Dobranie odpowiedniego rodzaju drewna jest jednym z najbardziej istotnych aspektów, które rozpatrzyć trzeba na etapie projektowania. Wbrew pozorom nie każdy gatunek drewna nadaje się do produkcji schodów. W kwestii takiej jak schody drewniane Kościan to jedno z wielu miast, w których najlepiej postawić na plastyczny jesion lub szlachetny dąb. Obydwa gatunki charakteryzują się odpowiednimi właściwościami (np. elastyczność, wilgotność, odporność na ścieranie itp.) oraz piękną i niepowtarzalną estetyką. Na szczególną uwagę zasługuje oczywiście drewno dębowe, które wyróżnia się unikatowym usłojeniem. W zależności od indywidualnych potrzeb lub preferencji jesteśmy w stanie wyprodukować schody z egzotycznych gatunków, ale wiąże się to z odczuwalnie wyższymi kosztami materiałów.