$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Krapkowice

W każdym domu lub mieszkaniu, które posiadają więcej niż jedną kondygnację trzeba będzie wybudować schody. Obecnie na rynku dostępnych jest tak wiele rozmaitych modeli, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.

Dużą popularnością niezmiennie cieszą się drewniane schody Krapkowice to miejscowość, gdzie właściciele domów bardzo cenią sobie takie rozwiązanie. Wybierając drewno, mamy pewność, że stawiamy na materiał sprawdzony, wykorzystywany w budownictwie od tysięcy lat. Projektanci i inżynierowie są w stanie obrabiać drewno na dowolny sposób. A jego trwałość sprawia, że stworzone z niego elementy architektoniczne będą się znakomicie prezentowały przez wiele lat.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 146Wykonane na wymiar drewniane schody zawsze będą idealnie pasowały do każdej przestrzeni. Ten materiał znakomicie komponuje się z dowolnym wnętrzem. Będzie wyglądał dobrze w nowoczesnym wystroju, jak i w bardziej tradycyjnym. Nie ma też problemu, żeby drewniane schody połączyć z metalowymi czy szklanymi elementami, co stworzy bardzo oryginalny design.

Możliwość zaprojektowania niemal dowolnego kształtu schodów sprawia, że klientów ogranicza właściwie tylko wyobraźnia i możliwości finansowe. W poszukiwaniu inspiracji warto zajrzeć do znajdującej się na stronie galerii zdjęć.

Piękne schody drewniane

Schody można wykonać z wielu różnych gatunków drewna. Klienci mają do wyboru materiały twardsze lub miększe, o nieregularnym układzie słojów lub bardziej klasyczne. W ofercie firmy Domański znaleźć można takie gatunki jak dąb, jesion czy buk.

Wszystkie schody projektowane są na wymiar – ich wielką zaletą jest to, że z łatwością można je zamontować w trakcie budowy, jak i w już istniejącym budynku, przy okazji remontu. Rodzajów schodów drewnianych także jest bardzo dużo. Klienci mogą zdecydować się na schody wielobiegowe, jeżeli posiadają odpowiednio dużą przestrzeń lub wybrać kręcone. Te ostatnie doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca.

Montaż takich schodów również nie zajmuje dużo czasu. Gotowe elementy są transportowane bezpośrednio do klienta, gdzie specjaliści zajmą się ich prawidłową instalacją. Firma Domański działa kompleksowo, wspierając klientów na każdym etapie. Od założeń wstępnych, poprzez fazę projektową, aż do montażu i obsługi posprzedażowej.

Klienci mogą liczyć na niezwykle oryginalne i nowoczesne projekty, które za każdym razem są dostosowywane do indywidualnych oczekiwań. Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz współpracy z najlepszymi dostawcami firma Domański jest w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny przy ekspresowym tempie realizacji.