$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody kręcone Białystok

Wybór odpowiednich schodów wewnętrznych do domu często zajmuje wiele czasu. To poważna inwestycja, która będzie nam służyć przez całe dziesięciolecia, dlatego warto dobrze wszystko przemyśleć. Dużą popularnością cieszą się schody wykonane z drewna. Wynika to z faktu, że bardzo estetycznie i elegancko się prezentują, są wyjątkowo trwałe, a ponadto materiał ten należy do stosunkowo łatwych w obróbce, więc wykonanym z niego konstrukcjom można nadać praktycznie dowolny kształt. Wielu inwestorów decyduje się na schody spiralne. Co warto wiedzieć na ich temat

Schody spiralne Białystok

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 136Tego rodzaju konstrukcje wybiera się najczęściej z dwóch powodów. Pierwszy z nich to względy praktyczne. Kręcone schody można postawić nawet w małych pomieszczeniach, szczególnie tych kwadratowych, gdzie nie ma wystarczająco długiej ściany, by poprowadzić je prosto. Drugi powód to kwestie estetyczne. Takie schody znakomicie się prezentują, dzięki czemu mogą stać się prawdziwą ozdobą domu. Co więcej, projektant ma niemal nieskrępowane pole do popisu, jeżeli chodzi o ich kształt – ogranicza go wyłącznie potrzeba zachowania pełnej funkcjonalności, oczekiwania klientów oraz własna wyobraźnia. W praktyce oznacza to, że może stworzyć niepowtarzalne schody. Dla wielu inwestorów właśnie ta unikalność będzie miała kluczowe znaczenie, jednak na tym zalety się nie kończą. Nie bez powodu w kwestii takiej, jak schody kręcone Białystok należy do miast, gdzie cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem. Wiemy to z własnego doświadczenia – firma Domański od ponad trzydziestu lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem schodów.

Eleganckie i wytrzymałe

Spiralne schody to konstrukcja osadzona na planie koła lub elipsy, przy czym zazwyczaj nie ciągną się wzdłuż całego obwodu tego planu. Takie schody najczęściej sprawiają wrażenie lekkich, przez co mogą się pojawić obawy o ich wytrzymałość. Nie należy jednak dać się zwieść pozorom. Odpowiednio dobrane drewno, staranna produkcja oraz profesjonalny montaż to gwarancja, że schody przetrwają całe dziesięciolecia, wciąż tak samo funkcjonalne i eleganckie. Drewno, by zachować estetyczny wygląd, nie wymaga nawet wielu prac związanych z konserwacją. Po zamontowaniu należy pokryć stopnie oraz inne drewniane elementy właściwym impregnatem, który zabezpieczy powierzchnię przed ścieraniem i utratą koloru. Ewentualne pęknięcia lub ubytki można łatwo zamaskować, bez potrzeby wzywania specjalistów. Jeśli są Państwo zdecydowani na schody spiralne Białystok znajduje się na obszarze, gdzie działa renomowany producent Domański.