$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody kręcone gotowe sposobem na oryginalną aranżację

Wyjątkowy i bardzo nowoczesny wystrój wnętrza zapewni kręcona konstrukcja, która w pełni wykorzystuje przestrzeń. Wśród naszych realizacji znajdują się różnorodne pod względem formy i rozmiarów schody kręcone gotowe do zamontowania w niemal każdym pomieszczeniu. Nasz doświadczony zespół zadba o bezpieczną oraz szybką instalację.

Najpopularniejszą propozycją ostatnich sezonów okazują się schody zrobione z naturalnego drewna, które pasuje do wielu nowoczesnych aranżacji. Klasyczne stopnie połączone prostą, metalową poręczą idealnie wpiszą się w klimat stylu skandynawskiego czy nowoczesnego. Modele uzupełnione subtelną barierką nadadzą wnętrzu niezwykłą lekkość i fantazyjny wygląd. Drewniane elementy wprowadzą z kolei nutę przytulności i odprężenia, a surowy metal – poczucie harmonii. Istnieje również możliwość zamówienia niezwykle oryginalnych, rzeźbionych schodów drewnianych, które doskonale odnajdą się w eleganckim, tradycyjnie urządzonym salonie czy przestronnym holu. Domański nowoczesne schody wewnętrzne

Przy produkcji korzystamy wyłącznie z surowców dostarczonych przez sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że schody kręcone gotowe przetrwają długie lata w praktycznie niezmienionym stanie. Drewno nie tylko pięknie się prezentuje, ale też jest bardzo funkcjonalne. Odpowiednio pielęgnowane zachowuje swoje znane od wieków właściwości – tłumi uciążliwe odgłosy stąpania, łatwo przyjmuje temperaturę otoczenia i nie pęka nawet pod wpływem częstego użytkowania.

Do niewątpliwych zalet naszych realizacji zaliczyć należy estetyczne wykończenie. Dbamy zarówno o zabezpieczenie schodów za pomocą odpowiednich środków impregnujących, jak i o małoinwazyjne techniki zakładania. To wszystko sprawia, że w krótkim czasie po złożeniu zamówienia, mogą Państwo cieszyć się z oryginalnej, stylowej konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi w kwestii wyboru najlepszych schodów kręconych do Państwa budynku.