$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody kręcone Szczecin

Niektóre modele schodów cieszą się większym zainteresowaniem od pozostałych. Wynika to zarówno z powodu obecnych trendów, jak i realnej ich funkcjonalności. Dobrym przykładem są schody kręcone w Szczecinie. Mieszkańcy miasta cenią sobie nowoczesne rozwiązania, które będą przez dekady sprawiać bardzo dobre wrażenie, a przy okazji cechują się wysoką użytecznością. Oprócz tego warto też spojrzeć na pokrewne modele schodów. Sprawdźmy więc, jakie plusy i minusy wiążą się z montażem najpopularniejszych w regionie konstrukcji.

Schody kręcone Szczecin – dlaczego warto je wybrać?

Ich głównym i od razu rzucającym się w oczy atutem jest estetyka. Kręcone oraz spiralne konstrukcje przywodzą na myśl najlepsze współczesne projekty. Cechują się one finezyjnymi poręczami, a także gustownym słupem. Do tego dochodzą stopnie o nieregularnym kształcie. Całość sprawia duże wrażenie zwłaszcza w nowocześnie urządzonych mieszkaniach, np. w stylu loft czy minimalistycznym. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby schody spiralne w Szczecinie posiadały detale dostosowujące je do bardziej klasycznych aranżacji. Jak więc widać, możliwości jest naprawdę wiele.

Kolejną istotną zaletą jest tak zwana ustawność. Oznacza to, że schody kręcone można zamontować w praktycznie każdym miejscu – w centrum lokum, na jego obrzeżach, pod ścianą itd. Co więcej, mogą stać się separatorem pomieszczeń, czyli oddzielać od siebie np. kuchnię i jadalnię.

Gdzie znajdą zastosowanie schody spiralne Szczecin?

Jedyny minus można też interpretować jako plus w pewnych sytuacjach. Mowa o kompaktowych wymiarach tego typu schodów. Są dużo mniejsze od schodów zabiegowych czy jednobiegowych. Ponieważ nie zabierają wiele miejsca, nadają się idealnie do zastosowania w domach mających do dyspozycji ograniczoną przestrzeń. Doskonale więc sprawdzą się nie tylko w postaci łącznika dwóch kondygnacji, ale też poddasza, strychu, antresoli czy półpiętra.

Z tego powodu warto pomyśleć nad ich montażem w biurach i tym podobnych miejscach pracy. Dzięki niewielkim wymiarom schody kręcone w Szczecinie oszczędzają miejsce na pozostałe wyposażenie niezbędne do wykonywania firmowych obowiązków.

Niestety ze względu na to wszystko lepiej nie montować ich tam, gdzie na piętrze mają znaleźć się wielkogabarytowe sprzęty oraz meble (np. kanapy narożnikowe). Ich wniesienie, a następnie zniesienie może być znacznie utrudnione.

Schody spiralne Szczecin – jaki materiał wybrać?

W tej kwestii nieodmiennie króluje drewno. Naturalny surowiec nadaje wnętrzom przyjemną atmosferę. Ponadto cechuje się bardzo przyjemną w dotyku, gładką powierzchnią, która z łatwością przyjmuje temperaturę pokojową. Na uwagę zasługuje też fakt, że schody wykorzystujące naturalny materiał nie niszczeją tak łatwo, jak konkurencyjne rozwiązania w tym zakresie.

Schody kręcone Szczecin od profesjonalnego projektanta

Współpraca z firmą Domański niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim jesteśmy w stanie stworzyć niemal dowolne schody, o ile tylko istnieje technologiczna możliwość wykonania ich dla danego miejsca. Spiralne, kręcone, zabiegowe, dwubiegowe i wiele innych – każde z nich mogą powstać w naszej pracowni.

Przy projektowaniu bierzemy pod uwagę preferencje naszych klientów, ale też doradzamy najkorzystniejsze dla danego miejsca rozwiązania. Dzięki temu schody kręcone czy schody spiralne w Szczecinie łączą w sobie wyjątkową estetykę wykonania oraz pełną funkcjonalność. Opracowujemy też detale mające na celu zwiększenie atrakcyjności wizualnej konstrukcji.

Oprócz przemyślanego projektu oferujemy fachowy montaż. Nasza ekipa monterska ma w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie, które owocuje szybką, bezbłędną i trwałą instalacją opracowanych i wyprodukowanych przez nas z wysokogatunkowego drewna schodów. To najlepsza gwarancja stabilności konstrukcji.

Więcej informacji dotyczących schodów kręconych w Szczecinie udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy do zadawania nam pytań oraz nawiązania współpracy, aby otrzymać najlepsze projekty konstrukcji na polskim rynku.