$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Kujawsko-Pomorskie

Drewniane schody to element, który podkreśli klasę i luksusowy charakter każdego domu jednorodzinnego lub dwupoziomowego mieszkania. Doskonale prezentują się zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak i tych nowoczesnych. Porządnie wykonane stopnie, o które odpowiednio się dba, na wiele lat zachowają swoją funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd.

Jak wybrać odpowiednie schody?

Niezwykle ważną kwestię stanowi dobór odpowiedniego drewna. Musi być ono trwałe, aby zminimalizować ryzyko ścierania powierzchni, zarysowań, pęknięć lub innych uszkodzeń. Bardzo istotną rolę odgrywa też kolorystyka, którą powinno dopasować się do konkretnego wnętrza, aby uzyskać spójną aranżację. Niezwykle elegancko i estetycznie prezentują się schody z drewnianymi elementami o tej samej barwie, co podłoga lub meble. Czasem warto dostosować cały wystrój pomieszczenia do konkretnego gatunku drewna.

Jaśniejsze barwy optycznie powiększają lokal. Z tego względu największą popularnością cieszą się takie gatunki drzew, jak dąb, jesion lub buk. Niektórzy wybierają również inne rodzime gatunki, np. sosna i świerk, które są co prawda bardziej miękkie w porównaniu z wcześniej wymienionymi, jednak wciąż dość odporne na uszkodzenia. W polskich domach coraz częściej można też spotkać schody wykonane z egzotycznych gatunków drzew, takich jak merbau, kempas czy massaranduba.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 36

Schody drewniane Kujawsko-Pomorskie

Bez wątpienia w każdym budynku, bez względu na jego rozmiary lub charakter, najlepiej wyglądać będą schody zrobione na indywidualne zamówienie. Projekt powinien zostać przygotowany przez profesjonalną firmę świadczącą takie usługi, najlepiej posiadającą już kilkuletnie doświadczenie i podobne realizacje na koncie. Specjalista nie tylko zaproponuje schody zgodnie z Państwa oczekiwaniami, ale też np. udzieli rad w kwestii kolorystyki lub wielkości całej konstrukcji. Drewniane schody nie mogą bowiem zajmować zbyt wiele przestrzeni w średnich pomieszczeniach, ale z kolei te o za małych wymiarach okażą się niewystarczająco wyeksponowane. Oczywiście wiele zależy od konkretnego domu lub mieszkania, gdyż w niektórych przypadkach możliwości są ograniczone.

Wybierając firmę, warto zdecydować się na taką, która zapewni kompleksowe usługi — nie tylko sporządzi projekt, ale także zajmie się produkcją, transportem oraz montażem. Jeśli mieszkają Państwo w Toruniu, Bydgoszczy lub okolicach i chcą zainstalować drewniane schody, kujawsko-pomorskie jest województwem, które może skorzystać z naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami podanymi na stronie internetowej.