$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Kutno

Wybór schodów wewnętrznych do domu piętrowego to ważna decyzja. W dużej mierze od niej zależy, jak będzie prezentowało się mieszkanie. Jednak nie tylko o estetykę chodzi, ale także o względy praktyczne.

Od konkretnego modelu zależy, ile przestrzeni użytkowej znajdzie się w ciągu komunikacyjnym, a zatem czy np. będzie można swobodnie wnosić gabarytowe meble na górną kondygnację domu. Najlepiej sprawdzają się warianty projektowane na indywidualne zamówienie. Jeśli potrzebne są takie schody Kutno za sprawą naszej firmy stwarza możliwość zamówienia idealnie dopasowanej wersji do możliwości, jakie stwarza dane pomieszczenie.

Największą zaletą schodów projektowanych na zamówienie jest szansa stworzenia optymalnej konstrukcji, która wpasuje się w przestrzeń, jaką dysponuje klient i dzięki temu zostanie ona zagospodarowana w sposób maksymalnie efektywny. W przypadku mniejszych pomieszczeń lepiej sprawdzają się wersje spiralne, które nie wymagają dysponowania tak dużą ilością miejsca, jak ma to miejsce w przypadku wariantów prostych. Trzeba jednak brać pod uwagę, że po takich schodach ciężej wnosić np. meble.

Decydowanie między gotowymi modelami nie stwarza takiej możliwości. Zazwyczaj oznacza to konieczność pójścia na kompromis, zrezygnowania z walorów estetycznych lub aspektów praktycznych.

Schody drewniane Kutno

Jeśli ważny jest piękny wygląd, dobrze zdecydować się na schody drewniane. W Kutnie przeprowadziliśmy wiele tego typu realizacji, które spotkały się z pozytywnymi opiniami klientów. Drewno jest materiałem, który dzięki naturalnemu pięknu wprowadza do wnętrza nie tylko estetyczny wygląd, ale także przyjemny klimat sprzyjający relaksowi.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 1

Wśród schodów drewnianych można wybierać między modelami zaprojektowanymi i wykonanymi w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Klient może zdecydować również, jakie elementy dekoracyjne zastosować. Dzięki temu można stworzyć wariant, który świetnie sprawdzi w każdym typie pomieszczenia, bez względu na styl jego wykończenia.

Ważne, żeby schody były wytrzymałe. Dlatego powinno się je wykonywać jedynie z twardego i solidnego drewna, dla którego duże obciążenie nie stanowi problemu. Firma Domański wykorzystuje materiał uzyskany z jesionu lub dębu. Dzięki temu nasze konstrukcje są stabilne i pozwalają na bezpieczne użytkowanie.

Drewnianą powierzchnię należy odpowiednio zaimpregnować. Deski zyskają wtedy estetyczną głębię koloru, która podkreśli naturalny rozkład słoi, ale przede wszystkim staną się odporne na ścieranie, co zapewni im wieloletnią żywotność bez konieczności przeprowadzania prac renowacyjnych.