$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Łaziska Górne

Liczba modeli schodów, a także materiałów, z których mogą powstać, potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jeśli chodzi o schody, Łaziska Górne należą do miejscowości z dostępem do naprawdę szerokiej oferty. Trudno więc dziwić się, że mieszkańcy mogą mieć pewien problem z wyborem odpowiednich dla nich rozwiązań. Dlatego przyjrzymy się, co obecnie cieszy się popularnością w regionie i na co warto postawić.

Praktycznie wszędzie można zobaczyć standardowe schody jednobiegowe lub dwubiegowe. To zasługa ich prostoty. W efekcie ich montaż nie sprawia żadnych problemów, a komfort użytkowania pozostaje na wysokim poziomie. Nie inaczej wygląda to w Łaziskach Górnych. Również tutaj schody jednobiegowe są jednym z najczęściej wybieranych modeli w domach jednorodzinnych. Większa liczba biegów sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy budynek ma trochę mniej wolnej przestrzeni. Warto pamiętać, że spoczniki w schodach wielobiegowych są doskonałym sposobem na pozostawienie miejsca na – zgodnie z nazwą – spoczynek podczas wspinania się. Docenią to zwłaszcza osoby starsze i zmagające się z trudnościami ruchowymi.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 3

W domach o dużej powierzchni można też pomyśleć o reprezentacyjnych schodach wachlarzowych, które sprawiają naprawdę dobre wrażenie. Jeśli trzeba oszczędzać miejsce, lepiej postawić na spiralne, kręcone i zabiegowe modele. Z kolei schody modułowe doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach ze względu na ich unikatowy wygląd.

Schody drewniane w Łaziskach Górnych – tradycja i nowoczesność

Metal, beton i tworzywa sztuczne nigdy nie cieszyły się dużą popularnością w budynkach. Niemal wszyscy – także w Łaziskach Górnych – stawiają na tradycyjne drewno. To efekt jego niezwykłych właściwości. Nie tylko zapewnia wysokie walory estetyczne, ale też wytwarza przyjemną atmosferę. Naturalny surowiec zawsze będzie przyjemniejszy w dotyku, ponieważ łatwo przyjmuje temperaturę otoczenia.

Trzeba też wiedzieć, że to bardzo plastyczny materiał. Z pomocą drewna można wykonać wszystkie modele schodów. Nawet najbardziej nietypowe. Pod tym względem nie ma żadnych ograniczeń, a w rękach pomysłowych projektantów da się bez problemu stworzyć coś niezwykłego przy pomocy niewielkich środków.

Jeśli chodzi o schody drewniane, Łaziska Górne mają dostęp do profesjonalnej oferty firmy Domański. Polecamy nasze usługi w tym zakresie. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie dotyczące projektowania czy montowania schodów z drewna. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo.