$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Limanowa

Szukają Państwo niebanalnych oraz innowacyjnych projektów schodów do swojego domu lub dwukondygnacyjnego mieszkania? Jeśli tak, to nie przypadek, że czytają Państwo ten tekst.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych firma Domański stała się liderem na polskim rynku schodów drewnianych. Pozwala to nam na stworzenie wyjątkowych realizacji, które można precyzyjnie dopasować pod względem rozmiarów do dowolnego wnętrza oraz każdej aranżacji stylistycznej pomieszczenia.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 65Jeżeli chodzi o nowoczesne schody Limanowa to jedno z miast, w którym nasze przedsiębiorstwo wykonało rozmaite realizacje, a klienci polecili nas swoim znajomym. Tym, co wyróżnia nasze wyroby, to wykorzystywanie wyłącznie najwyższej klasy drewna sosnowego, dębowego oraz jesionowego, a także egzotycznego. Firma współpracuje wyłącznie z najlepszymi dostawcami surowców, dlatego każdy materiał użyty do produkcji schodów zostaje bardzo starannie wyselekcjonowany. U nas nie ma miejsca na niedociągnięcia – dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal.

Metalowe i szklane elementy naszych realizacji są stworzone z wysokiej klasy tworzyw, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz przedwczesne zużycie podczas wieloletniej eksploatacji schodów. Pozwala to na stworzenie mocnych, solidnych oraz wytrzymałych realizacji, które posłużą Państwu przez wiele lat w idealnym stanie. Ponadto powierzchnie stopni, balustrad, a także poręczy pokrywamy lakierem, co zapewnia skuteczne ich zabezpieczenie przed zarysowaniem, ścieraniem się oraz utratą oryginalnego koloru.

Unikalne schody drewniane Limanowa

Nasze wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza dotycząca projektowania, produkcji oraz montażu pozwala na wykonywanie unikalnych realizacji, nigdzie wcześniej niespotykanych. Dlatego, jeżeli chcą Państwo mieć w swoim domu nietuzinkowe schody na wymiar, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Państwa potrzeby zarówno użytkowe, jak i estetyczne zostały w pełni zaspokojone.

Jeśli chodzi o schody drewniane, Limanowa to miasto, w którym Klienci mogą pochwalić się niestandardowymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Dla Państwa wykonamy dowolny projekt i zadbamy o jego realizację od pierwszych szkiców rysunku do efektu finalnego. Tworzymy konstrukcje w rozmaitych stylistykach – od prostych, minimalistycznych, przez surowe, industrialne, loftowe ozdobione metalowymi elementami, na klasycznych, barokowych, a także historycznych skończywszy.