$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Łomża

Schody drewniane są w przypadku wnętrza piętrowego domu koniecznym elementem aranżacji. Jest to inwestycja na lata, dlatego projektując schody, warto skorzystać z kompleksowych usług firmy o dużym doświadczeniu. Pozwoli to przez wiele lat cieszyć się pięknem i trwałością wykonanych schodów.

Producent schodów drewnianych – firma Domański zachwyca oryginalnymi projektami oraz zaskakuje jakością wykonania. Jeżeli interesują Państwa unikalne, wykonane z wysokiej jakości drewna schody Łomża i najbliższe okolice to obszar naszej działalności. Współpracę rozpoczynamy od projektu, wspólnie z naszym architektem dokonują Państwo wizualizacji przyszłych schodów. Etap ten można pominąć, jeżeli projekt był gotowy już wcześniej. W tej fazie najważniejsze jest:

– ustalenie potrzeb oraz oczekiwań klienta,

– wspólne ustalenie najdrobniejszych detali i szczegółów dotyczących wyglądu schodów,

– wybór rodzaju drewna.

Akceptacja projektu oznacza przejście do fazy wykonania. Elementy konstrukcyjne schodów powstają w naszej pracowni. Następnie u Klienta zajmujemy się złożeniem ich w całość. Dzięki temu czas montażu nie jest zbyt długi. Po wykonaniu schodów zabezpieczamy je przed zarysowaniem lub przypadkowym zniszczeniem. Jest to ważne zwłaszcza w tych budynkach, w których równolegle trwają jeszcze inne prace budowlane.

Schody drewniane Łomża

Nasza firma specjalizuje się w produkcji schodów drewnianych. Ten ponadczasowy surowiec wizualnie ociepla wnętrze, a także nadaje mu przytulny charakter. Zalety drewna sprawiają, że Klienci bardzo często decydują się na schody drewniane Łomża i zlokalizowane tutaj nieruchomości to miejsce wielu takich realizacji. Warto zauważyć, że tego typu rozwiązania nie są domeną jedynie wnętrz klasycznych. Zajmujemy się również produkcją konstrukcji schodowych do wnętrz minimalistycznych, łącząc drewno ze szkłem lub metalem. Przykładem takiego rodzaju połączenia są nowoczesne schody dywanowe.

W naszych projektach wykorzystujemy drewno dębowe, jesionowe lub bukowe. Zalety dębu to piękny kolor, trwałość i odporność na ścieranie. Z kolei jesion jest bardzo wytrzymały, a także elastyczny. Zastosowanie impregnatu wydłuża żywotność schodów i nadaje im piękny, głęboki kolor. Atutem drewnianych konstrukcji jest nie tylko ich solidność, ale także możliwość dopasowania projektu do pozostałych elementów aranżacyjnych pomieszczenia.

Firma Domański projektuje, wykonuje i montuje schody drewniane Łomża jest jednym z wielu miast, w których z powodzeniem świadczymy swoje usługi. Zapraszamy do kontaktu.