$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Łomża

Schody drewniane są w przypadku wnętrza piętrowego domu koniecznym elementem aranżacji. Jest to inwestycja na lata, dlatego projektując schody, warto skorzystać z kompleksowych usług firmy o dużym doświadczeniu. Pozwoli to przez wiele lat cieszyć się pięknem i trwałością wykonanych schodów.

Producent schodów drewnianych – firma Domański zachwyca oryginalnymi projektami oraz zaskakuje jakością wykonania. Jeżeli interesują Państwa unikalne, wykonane z wysokiej jakości drewna schody Łomża i najbliższe okolice to obszar naszej działalności. Współpracę rozpoczynamy od projektu, wspólnie z naszym architektem dokonują Państwo wizualizacji przyszłych schodów. Etap ten można pominąć, jeżeli projekt był gotowy już wcześniej. W tej fazie najważniejsze jest:

– ustalenie potrzeb oraz oczekiwań klienta,

– wspólne ustalenie najdrobniejszych detali i szczegółów dotyczących wyglądu schodów,

– wybór rodzaju drewna.

Akceptacja projektu oznacza przejście do fazy wykonania. Elementy konstrukcyjne schodów powstają w naszej pracowni. Następnie u Klienta zajmujemy się złożeniem ich w całość. Dzięki temu czas montażu nie jest zbyt długi. Po wykonaniu schodów zabezpieczamy je przed zarysowaniem lub przypadkowym zniszczeniem. Jest to ważne zwłaszcza w tych budynkach, w których równolegle trwają jeszcze inne prace budowlane.

Schody drewniane Łomża

Nasza firma specjalizuje się w produkcji schodów drewnianych. Ten ponadczasowy surowiec wizualnie ociepla wnętrze, a także nadaje mu przytulny charakter. Zalety drewna sprawiają, że Klienci bardzo często decydują się na schody drewniane Łomża i zlokalizowane tutaj nieruchomości to miejsce wielu takich realizacji. Warto zauważyć, że tego typu rozwiązania nie są domeną jedynie wnętrz klasycznych. Zajmujemy się również produkcją konstrukcji schodowych do wnętrz minimalistycznych, łącząc drewno ze szkłem lub metalem. Przykładem takiego rodzaju połączenia są nowoczesne schody dywanowe.

W naszych projektach wykorzystujemy drewno dębowe, jesionowe lub bukowe. Zalety dębu to piękny kolor, trwałość i odporność na ścieranie. Z kolei jesion jest bardzo wytrzymały, a także elastyczny. Zastosowanie impregnatu wydłuża żywotność schodów i nadaje im piękny, głęboki kolor. Atutem drewnianych konstrukcji jest nie tylko ich solidność, ale także możliwość dopasowania projektu do pozostałych elementów aranżacyjnych pomieszczenia.

Firma Domański projektuje, wykonuje i montuje schody drewniane Łomża jest jednym z wielu miast, w których z powodzeniem świadczymy swoje usługi. Zapraszamy do kontaktu.

Producent schodów w Łomży — dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług?

W przypadku takich elementów wnętrza jak schody drewniane, w Łomży firma Domański cieszy się coraz większym gronem stałych klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług podczas planowania nowych inwestycji. Dzieje się tak, ponieważ jako producent schodów w Łomży dbamy o to, aby każda osoba była w pełni zadowolona ze zrealizowanego projektu i nie musiała poświęcać czasu na jego wykonanie. Z tego też powodu, decydując się na schody do domu, nasi klienci muszą jedynie stworzyć projekt wymarzonej inwestycji lub omówić wymarzoną aranżację z naszym architektem, żeby dopasować ewentualne zmiany czy poprawki. Po zaakceptowaniu ostatecznego projektu należy już tylko czekać na piękny efekt.

Z myślą o tym, aby inwestycja w schody w Łomży przebiegała bez żadnych utrudnień czy nieplanowanych opóźnień, wykonujemy staranne pomiary w danym pomieszczeniu i zajmujemy się produkcją schodów od podstaw. Dzięki temu zyskujemy możliwość kontrolowania każdego procesu ich powstawania, co sprawia, że zapobiegamy ewentualnym błędom oraz zapewniamy klientom schody, które zachwycają starannym wykonaniem. Warto przy tym wspomnieć, że jako producent schodów w Łomży dbamy także o prawidłowy montaż wszystkich elementów. W efekcie prace przebiegają dużo sprawniej, a klienci szybko mogą cieszyć się pięknymi rezultatami.

Schody drewniane w Łomży, które są dopasowane do potrzeb każdego klienta

Decydując się na schody drewniane do domu, warto pamiętać o tym, że powinny one wyróżniać się nie tylko ciekawym wyglądem, ale również funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Okazuje się to szczególnie ważne, kiedy w domu mieszkają mniejsze dzieci lub zwierzęta mogące mieć trudności ze sprawnym poruszaniem się po niektórych stopniach. Dlatego też w naszej firmie, podczas tworzenia pierwszych projektów, mają Państwo możliwość omówienia tego typu obaw z architektem i poszukania najkorzystniejszego rozwiązania. Dzięki temu schody drewniane w Łomży będą nie tylko świetnie dopasowane do danego wnętrza, ale także do potrzeb rodziny.

Wybierając bezpieczne i funkcjonalne schody do domu, dobrym pomysłem jest zwrócenie szczególnej uwagi na ich wysokość oraz na to, czy wszystkie stopnie powinny być zabudowane. W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się schody, które między poszczególnymi stopniami mają przerwy. Tego typu propozycje świetnie sprawdzają się w nowoczesnych lub niewielkich wnętrzach, ponieważ sprawiają wrażenie lekkich i nie zajmują wiele miejsca. Mimo to mogą nie być dobrym wyborem w przypadku dzieci, zwierząt lub osób zmagających się z lękiem wysokości.