$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Lubartów

Odpowiedni dobór schodów to jedna z najważniejszych kwestii, które warto rozważyć już na etapie projektowania domu kondygnacyjnego. Jeśli zależy Państwu na funkcjonalności i jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni, idealnym rozwiązaniem będzie konstrukcja wykonana na indywidualne zamówienie.

Nie mniej istotne okazują się walory estetyczne, a chyba żaden materiał nie może pod tym względem równać się z drewnem. Gdzie zamówić takie schody? Lubartów to miasto, na którego terenie działa renomowana firma Domański.

Schody drewniane Lubartów

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 171W dzisiejszych czasach bez problemu można kupić gotowe schody, najczęściej w postaci modułów, ułatwiających dobranie odpowiedniej wysokości. To stosunkowo tanie i szybkie rozwiązanie, jednak decydując się na nie, trzeba się liczyć z ograniczonym wyborem kształtu oraz innych parametrów konstrukcji. Ostateczny efekt często pozostawia wiele do życzenia. Jedynie schody na wymiar pozwolą na najlepsze zagospodarowanie dostępnej przestrzeni oraz uczynią z tego elementu prawdziwą ozdobę wnętrza. Współpracę z naszymi klientami zaczynamy od poznania ich oczekiwań oraz zebrania wszystkich niezbędnych danych. Następnie przygotowujemy projekt, uwzględniający wymiary i charakter pomieszczenia. W długich i wąskich pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się schody jednobiegowe, natomiast w szerszych mogą się wspaniale prezentować schody dwubiegowe lub kręte. Konkretny kształt zależy od decyzji klienta. Po zaakceptowaniu projektu przechodzimy do starannej produkcji przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Zakres naszych usług obejmuje również transport oraz prace montażowe.

Dlaczego drewno?

Drewno to jeden z najstarszych surowców znanych ludzkości, od niepamiętnych czasów stosowany do wykonywania różnych konstrukcji. Dziś co prawda istnieją tańsze zamienniki, ale żaden z nich nie dorównuje prawdziwemu drewnu zarówno pod względem wizualnym, jak i innych właściwości. Drewniane schody charakteryzują się nie tylko niezwykle eleganckim wyglądem, ale także niekwestionowaną trwałością. Drewno to bardzo wytrzymały materiał, który dzięki odpowiedniej konserwacji przetrwa wiele dekad w nienaruszonym stanie. Jednocześnie jest łatwy w obróbce, dzięki czemu możliwości nadawania kształtu okazują się niemal nieograniczone. Surowiec pozyskuje się z różnych gatunków drzew, co zapewnia sporą różnorodność pod względem twardości czy kolorystyki. Wybierając odpowiedni gatunek, można idealnie dopasować schody do wystroju wnętrza. Drewno to ponadto uniwersalny materiał, który sprawdzi się w każdej aranżacji.