$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Lubin

Wykonane na zamówienie schody pozwolą doskonale wykorzystać przestrzeń, a przede wszystkim wyrażą wyjątkowy styl właściciela domu. Te drewniane wprowadzą do wnętrza dużo ciepła, sprawiając, że stanie się bardziej przytulne.

Jednocześnie stopnie stworzone z tego naturalnego surowca okazują się niezwykle wygodne w użytkowaniu oraz łatwe w pielęgnacji. Dla osób pragnących wyposażyć swój dom w schody drewniane Lubin oferuje wiele ciekawych rozwiązań. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na taką aranżację klatki schodowej i czym się kierować przy wyborze wykonawcy?

Ponadczasowe schody drewniane Lubin

Ważną zaletą drewnianych stopni jest ich ponadczasowy wygląd. Pasują praktycznie do każdego stylu urządzania wnętrz, więc zawsze stanowią bezpieczny wybór. Te zrobione na przykład z jasnego jesionu odnajdą się doskonale w mniejszych, ciemnych pomieszczeniach, gdzie przyda się odrobina optycznego powiększenia i rozjaśnienia. Ciemniejsze drewno pięknie współgra z białymi ścianami czy z niezwykle popularną współcześnie czerwoną cegłą. Całość dopełni starannie wyrzeźbiona balustrada, której tralki mogą przybierać bardzo oryginalne formy.Domański luksusowe schody

W kwestii takiej jak schody Lubin oferuje pomoc profesjonalistów, którzy wykonają perfekcyjną konstrukcję. Dzięki indywidualnemu projektowi można uzyskać niepowtarzalną i wymarzoną aranżację, dopasowaną do stylistyki całego domu. Nasi specjaliści zaproponują najlepszy dla Państwa rodzaj drewna oraz formę – schody dwubiegowe, jednobiegowe, kręcone czy też zabiegowe. Przy wyborze wykonawcy warto kierować się wieloma możliwościami aranżacji.

Jeśli chodzi o schody drewniane Lubin jest miejscem, do którego można zamówić usługi firmy Domański, której specjaliści cenią sobie oryginalne rozwiązania stylistyczne. Co ważne, duża część prac stolarskich odbywa się w naszej pracowni, dzięki czemu sam proces montażu u klienta nie zajmuje już tak dużo czasu, a Państwo mogą szybko cieszyć się z wymarzonej aranżacji. Zachęcamy do zaufania naszemu doświadczeniu oraz kreatywności i kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Polecamy także:

ekskluzywne schodydrewniane schodyschody dębowe