$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Lubin

Wykonane na zamówienie schody pozwolą doskonale wykorzystać przestrzeń, a przede wszystkim wyrażą wyjątkowy styl właściciela domu. Te drewniane wprowadzą do wnętrza dużo ciepła, sprawiając, że stanie się bardziej przytulne.

Jednocześnie stopnie stworzone z tego naturalnego surowca okazują się niezwykle wygodne w użytkowaniu oraz łatwe w pielęgnacji. Dla osób pragnących wyposażyć swój dom w schody drewniane Lubin oferuje wiele ciekawych rozwiązań. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na taką aranżację klatki schodowej i czym się kierować przy wyborze wykonawcy?

Ponadczasowe schody drewniane Lubin

Ważną zaletą drewnianych stopni jest ich ponadczasowy wygląd. Pasują praktycznie do każdego stylu urządzania wnętrz, więc zawsze stanowią bezpieczny wybór. Te zrobione na przykład z jasnego jesionu odnajdą się doskonale w mniejszych, ciemnych pomieszczeniach, gdzie przyda się odrobina optycznego powiększenia i rozjaśnienia. Ciemniejsze drewno pięknie współgra z białymi ścianami czy z niezwykle popularną współcześnie czerwoną cegłą. Całość dopełni starannie wyrzeźbiona balustrada, której tralki mogą przybierać bardzo oryginalne formy.Domański luksusowe schody

W kwestii takiej jak schody Lubin oferuje pomoc profesjonalistów, którzy wykonają perfekcyjną konstrukcję. Dzięki indywidualnemu projektowi można uzyskać niepowtarzalną i wymarzoną aranżację, dopasowaną do stylistyki całego domu. Nasi specjaliści zaproponują najlepszy dla Państwa rodzaj drewna oraz formę – schody dwubiegowe, jednobiegowe, kręcone czy też zabiegowe. Przy wyborze wykonawcy warto kierować się wieloma możliwościami aranżacji.

Jeśli chodzi o schody drewniane Lubin jest miejscem, do którego można zamówić usługi firmy Domański, której specjaliści cenią sobie oryginalne rozwiązania stylistyczne. Co ważne, duża część prac stolarskich odbywa się w naszej pracowni, dzięki czemu sam proces montażu u klienta nie zajmuje już tak dużo czasu, a Państwo mogą szybko cieszyć się z wymarzonej aranżacji. Zachęcamy do zaufania naszemu doświadczeniu oraz kreatywności i kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

 

Producent schodów drewnianych w Lubinie

Decydując się na drewniane schody, warto poświęcić czas na znalezienie odpowiedniej firmy. Wybór często ograniczony jest miejscem zamieszkania. Mieszkając w Lubinie, trzeba upewnić się, czy dany producent działa na tym obszarze. Następnie dobrze poszukać opinii na jego temat oraz przyjrzeć się dotychczasowym realizacjom. Najbardziej godne zaufania będą oczywiście te firmy, które posiadają już wieloletnie doświadczenie w branży, a tym samym mają bogate portfolio. Warto upewnić się też, co dokładanie wchodzi w zakres usług. Czy wszystkie zadania są realizowane kompleksowo, czy może trzeba poszukać na własną rękę fachowców do zmierzenia wnętrza lub przeprowadzenia montażu schodów? Firma Domański to producent schodów drewnianych w Lubinie zajmujący się wszelkimi etapami stawiania takiej konstrukcji. Mogą Państwo skorzystać z fachowego doradztwa oraz wymiarowania na miejscu inwestycji. Nasz pracownik uważnie wysłucha oczekiwań względem schodów, a następnie zaproponuje możliwe rozwiązania. Następnie wykonany zostanie projekt, który po akceptacji przez klienta trafi do produkcji przy pomocy precyzyjnych narzędzi oraz wysokiej jakości materiałów. Na koniec zapewniamy bezpieczny transport oraz fachowy montaż.

Schody z drewna – wady i zalety

Drewno jako surowiec budowlany jest znany ludzkości od tysiącleci. Jego powszechna dostępność, trwałość oraz łatwość w obróbce nawet przy użyciu prymitywnych narzędzi to cechy, które zadecydowały o takim wykorzystaniu. Obecnie jednak drewno to towar luksusowy, za który trzeba niemało zapłacić, co stanowi największą i być może jedyną wadę schodów czy innych elementów z drewna. Dlaczego zatem, pomimo istnienia wielu tańszych zamienników, wciąż cieszy się popularnością? Dzieje się tak, ponieważ żaden inny materiał nie może się z nim równać w kwestii niezwykle eleganckiego wyglądu, wytrzymałości czy plastyczności, dzięki której można im nadać praktycznie dowolnego kształtu. Drewniane schody mogą być bardzo atrakcyjną i niepowtarzalną ozdobą wnętrza. W idealnym dostosowaniu go do aranżacji danego pomieszczenia pomaga fakt, że surowiec na tę konstrukcję może być pozyskany z wielu gatunków drzew, które różnią się od siebie chociażby barwą. Warto też podkreślić trwałość schodów drewnianych, które dzięki prostej impregnacji oraz regularnym, lecz także nieskomplikowanym zbiegom pielęgnacyjnym, mogą przetrwać w nienaruszonym stanie całe dziesięciolecia, po dekadach eksploatacji wciąż zachwycając wspaniałym wyglądem.

Polecamy także:

ekskluzywne schodydrewniane schodyschody dębowe