$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Lubliniec

Wybór schodów do pomieszczeń mieszkalnych nie jest łatwy. Niewłaściwie dobrana wysokość stopni, czy konstrukcja ciągów schodów sprawiają, że użytkowanie może być uciążliwe. Szczególnie jeśli biegi schodów są otwarte i łączą ze sobą dwie kondygnacje w budynku mieszkalnym. Warto zatem dobrze zastanowić się podczas wyboru, biorąc pod uwagę nie tylko wygląd, ale także jakość zastosowanych materiałów.

Nie każdy musi się znać na tym elemencie wystroju, dlatego warto zdać się na sprawdzoną oraz renomowaną firmę. Jeśli chodzi o wysokiej jakości schody Lubliniec i cały Śląsk mogą liczyć na specjalistów z firmy Domański. Przedsiębiorstwo oferuje projektowanie, wykonawstwo oraz montaż schodów w domu klienta. Niewielka odległość od siedziby sprawia, że w razie jakichkolwiek kłopotów czy reklamacji specjaliści zjawią się na miejscu w krótkim czasie.

Schody drewniane Lubliniec

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 80Wbrew niektórym opiniom, schody drewniane nie są głośne i nie skrzypią, jeśli odpowiednio dobrana zostanie konstrukcja oraz materiał ich wykonania. Trwałość stopni wykonanych z drewna jesionowego, bukowego czy nawet dębowego jest bardzo wysoka. Odpowiednio zabezpieczone stopnie są odporne na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć. Dzięki temu w niczym nie ustępują stopniom z kamienia czy betonu.

Brak różnic wytrzymałościowych sprawia, że na pierwszy plan wysuwają się zalety schodów drewnianych. Do najważniejszych należy zaliczyć niewielki ciężar schodów. Nie trzeba tworzyć solidnych konstrukcji nośnych i wsporników, które są powszechne w przypadku schodów żelbetowych czy szklanych. Jednocześnie drewno polecane jest do wszystkich najmodniejszych aranżacji, ponieważ świetnie wpisuje się w minimalistyczne oraz naturalne sposoby wykończenia wnętrz.

Drewno, użyte do budowy schodów wizualnie ociepla pomieszczenie i czyni go bardziej przyjaznym. Nawet w minimalistycznych pomieszczeniach jest potrzebny taki element. Drewno sprawdzi się także w domach jednorodzinnych, ponieważ charakteryzuje się dobrym przewodzeniem ciepła. Umożliwia to poruszanie się po nich boso, co znakomicie wpływa na komfort eksploatacji.

Estetyka, poczucie ciepła oraz przystępna cena sprawiają, że drewniane schody nigdy nie wychodzą z mody. Mało uciążliwe są także prace pielęgnacyjne, których czasem wymagają schody drewniane. Lubliniec i okolice to teren, na którym od wielu lat działa firma Domański. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz umówienia się na indywidualne konsultacje z pracownikami firm. Dzięki temu schody staną się wyjątkową dekoracją każdego domu.