$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Lubuskie

Drewniane schody to element konstrukcyjny domu, bez którego mimo zmieniających się trendów w budownictwie nie można się obejść. Praktyczność nie jest jednak ich jedyną zaletą, gdyż pomimo funkcjonalności często pełnią też rolę dekoracyjną podkreślając charakter danego wnętrza.

Jako firma od wielu lat specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu drewnianych schodów mamy doświadczenie w realizacji nawet najbardziej niestandardowych pomysłów, tak aby spełnić marzenia naszych klientów. Schody wachlarzowe, kręcone, ażurowe, dywanowe czy jednobiegowe to tylko niektóre z oferowanych przez nas projektów. Siedziba naszej firmy mieści się w Częstochowie, jednak działamy w całej Polsce, dlatego jeśli interesują Państwa nietuzinkowe schody drewniane lubuskie to województwo, w którym chętnie podejmiemy się realizacji zamówienia.

Nowoczesne czy klasyczne?

Drewno to niesamowity surowiec, który doskonale dopasowuje się do różnorodnych stylów i sprawdza się zarówno w bardzo nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Dzięki temu można je wykorzystać praktycznie w każdym domu lub mieszkaniu. Doceniają to właściciele nieruchomości i bardzo często decydują, że to właśnie drewno będzie materiałem, z którego zbudowane zostaną ich schody. Przeglądając nasze portfolio, mogą się Państwo przekonać, jak różnią się nasze projekty, dzięki czemu pasują do różnego typu aranżacji. Jeśli chodzi o zaprojektowane i wykonane przez nas schody lubuskie to jedno z wielu województw, na którego terenie pracujemy, gdyż nasze realizacje znajdują się w całej Polsce.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 76

Estetyka to nie wszystko

Choć drewnianym schodom nie da się odmówić uroku i to właśnie wygląd stanowi aspekt, na który zwraca uwagę w pierwszej kolejności, to nie można pominąć innych charakterystycznych dla nich zalet. Schody wykonane z drewna są przede wszystkim bardzo uniwersalne oraz łatwo komponują się z innymi surowcami. Dlatego można do nich dobrać zarówno efektowną drewnianą barierkę, jak i nowoczesną zrobioną ze szkła i stali. Ich kolejna cecha to solidność i wytrzymałość – odpowiednio konserwowane posłużą przez długie lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Poza tym schody z drewna są ekologiczne, a zarazem bezpieczne i komfortowe dla wszystkich domowników, a ich nieustająca popularność tylko potwierdza wszystkie pozytywne cechy. Jeśli przekonali się Państwo do zalet, jakie posiadają schody drewniane lubuskie to województwo, w którym można zamówić je do własnego domu, podejmując współpracę z naszą firmą.