$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Łuków

Idealne schody do domu lub mieszkania dwupoziomowego to takie, które zapewnią odpowiednią funkcjonalność, trwałość oraz estetykę. Zadaniem takiej konstrukcji jest, oczywiście, umożliwienie poruszania się pomiędzy piętrami. Wchodzenie i schodzenie po schodach powinno być komfortowe dla domowników i nie stwarzać dla nich żadnych zagrożeń. Muszą także jak najdłużej wytrzymywać codzienną intensywną eksploatację. Inwestorom z pewnością zależy także, aby schody wpasowały się w aranżację domu, nadając wnętrzu elegancji.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 194Obecnie istnieje bardzo duży wybór rodzajów schodów, których podział zależy od technologii i materiałów wykonania. Wciąż bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się schody stworzone z drewna. To bardzo wytrzymały, stylowy, a do tego uniwersalny surowiec, którego wciąż nie są w stanie zastąpić żadne zamienniki. Jeżeli są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem, jak drewniane, wykonane na wymiar schody Łuków należy do miast, w których takiej realizacji podejmie się firma Domański. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Schody drewniane Łuków

Wybór odpowiednich schodów to ważna decyzja, ponieważ dotyczy inwestycji na wiele lat. Dlatego warto powierzyć projekt, wykonanie i montaż firmie o dużym doświadczeniu, która może pochwalić się wieloma realizacjami oraz mnóstwem zadowolonych klientów. Już od ponad trzydziestu lat dostarczamy rozwiązania, które są spełnieniem marzeń inwestorów. Każdy projekt zostaje przygotowany na indywidualne zamówienie. Jeśli dodać do tego, że drewno to stosunkowo łatwy w obróbce, plastyczny materiał, występujący w wielu barwach i niezliczonych odcieniach, otrzymają Państwo jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne schody. Przygotowując projekt, bierzemy pod uwagę zarówno oczekiwania klientów, jak i uwarunkowania przestrzenne budynku. W niektórych wnętrzach lepiej sprawdzą się proste schody jednobiegowe, gdzie indziej łamane lub kręte. Po zaakceptowaniu naszej propozycji przystępujemy do produkcji, a na koniec dokonujemy montażu.

Efekt może być bardzo zróżnicowany. Nie ograniczamy się do jednej stylistyki, lecz stawiamy na różnorodność. W niektórych sytuacjach lepiej bowiem sprawdzą się bardziej klasyczne schody, z masywnymi stopniami w ciemnej barwie i bogato zdobioną balustradą z kutymi elementami, natomiast do innych będą pasować jasne, minimalistyczne konstrukcje z przeszkloną poręczą. Najważniejsze to wpasować się w charakter danej przestrzeni. Takie schody stają się niezaprzeczalną ozdobą domu. Jeśli szukają Państwo firmy, która wykona dowolne schody drewniane Łuków to miasto, gdzie chętnie podejmiemy się realizacji. Wystarczy skontaktować się z nami telefoniczne lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.