$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Malbork

Schody wewnętrzne są jednym z bardzo istotnych elementów wyposażenia wnętrz. Nie tylko stanowią funkcjonalną część ciągów komunikacyjnych, ale także są dodatkiem uzupełniającym aranżację pomieszczenia. Zajmują sporo przestrzeni, dlatego nie można wybierać przypadkowych ciągów i dowolnie komponować ich w pomieszczeniu. Ponadto należy zwrócić szczególną uwagę na ich trwałość i sposób dopasowania do istniejących elementów nośnych.

Wysokiej jakości schody drewniane Malbork

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 32Niezależnie od tego, jaki rodzaj schodów będzie najlepiej pasował do charakterystyki wnętrz, warto postawić na konstrukcje wykonane na wymiar. Będą one najlepiej dopasowane do stanu istniejącego budynku i pozwolą uzyskać dowolny wygląd. Gdzie zamówić takie schody? Malbork i okoliczne miejscowości mogą skorzystać z oferty firmy Domański, która oferuje konstrukcje drewniane różnego typu. Schody wykonywane są dobrej jakości materiału, a w zależności od potrzeb można wybrać odpowiednią stylistykę.

W firmie Domański zajmujemy się kompleksowo wykonaniem schodów. Każda realizacja rozpoczyna się od pomiarów przeprowadzonych w obiekcie. Na ich podstawie przygotowujemy projekt i wycenę, a po akceptacji zabieramy się za wykonanie konstrukcji w swoich zakładach produkcyjnych. Po kilku tygodniach jesteśmy już gotowi do montażu schodów w domu u Klienta. We wcześniej uzgodnionym terminie wysyłamy ekipę specjalistów i przeprowadzamy montaż.

Schody drewniane – dlaczego warto w nie zainwestować?

Wielu inwestorów wybiera produkty z płyt drewnopochodnych, z różnych przyczyn nie decydując się na schody drewniane. Malbork i okoliczne miejscowości, dzięki firmie Domański, mogą się przekonać o zaletach stopni z tego materiału. Przede wszystkim schody wykonane z drewna nie są tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Analizując ich żywotność, estetykę i jakość materiału może się okazać, że inwestycja w drewniane elementy wykończeniowe w rzeczywistości będzie najbardziej opłacalna.

Schody z drewna to znakomita i uniwersalna estetyka materiału. Każdy stopień jest wykonana z innego kawałka drewna, dlatego jego rysunek jest oryginalny. Ponadto materiał może być wykończony na nieco inne sposoby, co pozwala uzyskać kolorystykę najlepiej dopasowaną do aranżacji.

Drewno jest też materiałem o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych i trwałości. Dzięki jednolitej strukturze można dokonywać w nim napraw nawet przy powstawaniu uszkodzeń mechanicznych. Właściwie zabezpieczone drewno będzie odporne na ścieranie, a nawet wilgoć. Dzięki temu cały bieg schodów na wiele lat pozostanie w bardzo dobrym stanie.