$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Małopolskie

Niezbędnym elementem konstrukcyjnym w budynkach posiadających kilka pięter są schody, służące do przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami. Oprócz funkcji użytkowej mogą również pełnić funkcję interesującej dekoracji. Podkreślą elegancki i estetyczny charakter wnętrza domu jednorodzinnego lub dwupoziomowego mieszkania. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się schody wykonane z drewna, pasujące zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Drewniane schody na wymiar

Drewno to naturalny surowiec, który od wieków ma bardzo różnorodne zastosowanie. Współcześnie wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jako bardzo plastyczny, a przy tym wytrzymały materiał, doskonale nadaje się do wykonywania i prostszych, i bardziej artystycznych elementów wystroju wnętrza – od podłogi, przez meble po właśnie schody. Tego typu konstrukcja, starannie wykonana przez fachowców, a następnie odpowiednio użytkowana, może służyć przez wiele lat, niezmiennie zachwycając swoim wyglądem oraz zachowując pełną funkcjonalność.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 47

Schody wykonane na indywidualne zamówienie pozwolą maksymalnie wykorzystać przestrzeń danego pomieszczenia. W dużych pokojach można wstawić kręte modele, które staną się główną atrakcją domu. Jeśli nie dysponujemy wystarczającą przestrzenią, należy wybrać proste warianty biegnące wzdłuż ściany, które także zwrócą uwagę niebanalnym wyglądem.

Do najczęściej stosowanych rodzajów drewna należą dąb, jesion oraz buk. Charakteryzują się dużą twardością, dzięki czemu wykazują lepszą odporność na różne mechaniczne uszkodzenia, jak przetarcia, zarysowania czy pęknięcia. Ich dodatkową zaletę stanowi jasna barwa nadająca pomieszczeniu lekkości i sprawiająca, że przestrzeń wyda się większa. Dla lepszego efektu należy odpowiednio dobrać kolorystykę pozostałych elementów wystroju.

Schody drewniane Małopolskie

Aby konstrukcja była trwała i dobrze się prezentowała, należy skorzystać z usług profesjonalistów. Jeśli mieszkają Państwo w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu lub okolicznych miastach i pragną posiadać eleganckie drewniane schody, małopolskie województwo znajduje się w obszarze naszej działalności. Domański jest doświadczoną firmą, odpowiadająca za wiele realizacji tego typu na terenie całego kraju. Nasza oferta obejmuje kompleksowy zakres usług, od przygotowania indywidualnego projektu, spełniającego oczekiwania klienta, przez produkcję z użyciem najlepszych dostępnych materiałów i narzędzi, aż po transport oraz montaż. Jeśli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do kontaktu.