$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Marki

Klatka schodowa i stopnie ułatwiające poruszanie się pomiędzy poziomami to część ciągów komunikacyjnych. Choć często nie przywiązuje się sporej wagi do ich wyglądu, są integralną częścią obiektu. Dlatego warto dostosować sposób ich wykończenia i estetykę do innych części dekoracji mieszkania. Dobrym wyborem będą schody drewniane, których estetyka wpisuje się w wiele nowoczesnych trendów aranżacyjnych.

Jeśli sondujesz możliwość wykonania schodów w Markach, sprawdź ofertę firmy Domański. Oferujemy wysokiej jakości schody drewniane wykonywane na zamówienie. Przygotujemy projekt i wycenę na podstawie informacji od klientów. Projektowane schody mogą mieć prostą i minimalistyczną formę, która pasuje do współczesnych wnętrz. Możliwości technologiczne pozwalają nam również wykonać bogato zdobione balustrady czy nietypowe stopnie. Takie rozwiązania szczególnie cenione będą w starszych dworkach lub obiektach stylizowanych na wiejskie rezydencje.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 103Pracownicy naszej firmy nie zostawią bez pomocy nikogo, kto potrzebuje wykonać  schody w Markach lub okolicach. Każdy klient bezpłatnie otrzyma ofertę na wykonanie schodów po dostarczeniu podstawowych wiadomości dotyczących klatki schodowej. Po akceptacji oferty, na miejsce wysyłamy ekipę techników, którzy dokładnie mierzą i oceniają stan techniczny obiektu. Następny etap jest najdłuższy i polega na przygotowaniu schodów w naszym warsztacie. Już po kilku tygodniach wracamy na miejsce, żeby zamontować całą konstrukcję w domu klienta.

Dlaczego warto wybrać schody drewniane w Markach?

Schody drewniane należą do konstrukcji znanych od wieków, jednak obecnie uznawane są za produkt luksusowy. Stanowią znakomitą alternatywę dla lastryko czy płytek ceramicznych. Stopnie wykonane z naturalnego drewna mają oryginalny deseń i stają się dekoracja wnętrz budynków. Możliwość doboru kolorystyki drewna i sposobu wykończenia powierzchni sprawia, że ich wygląd z łatwością można dostosować do konkretnego charakteru pomieszczenia.

Schody drewniane można formować na bardzo wiele sposobów. Można wykonać stopnie o dowolnych kształtach, a także balustrady w wymyślnych formach. Odpowiednio zabezpieczone i pielęgnowane stopie z drewna są też odporne na zniszczenie. Zaimpregnowane i pokryte warstwą lakieru, można z łatwością myć nawet z użyciem detergentów. Ponadto, jeśli w wyniku uderzenia naruszy się struktura stopnia, uszkodzenie nie będzie się pogłębiało. Za pomocą prostych technik łatwo wyrównuje się powierzchnię i przywraca estetyczny wygląd.