$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Mikołów

Schody nie są wyłącznie praktycznym elementem wyposażenia każdego wielokondygnacyjnego budynku. Mogą stać się również bardzo charakterystyczną wizytówką domu.

Wystarczy postawić na projekt, który doskonale wpisze się w planowaną inwestycję. Funkcjonalność i estetyka – tym muszą wyróżniać się każde schody Mikołów jest miastem, które doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego mieszkańcy powinni zwrócić uwagę na to, co mamy do zaproponowania w tej kwestii.

Schody drewniane Mikołów – szeroki wybór

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 121Firma Domański specjalizuje się w projektowaniu, a następnie produkcji oraz montażu schodów. Jesteśmy w stanie zrealizować dosłownie każdy projekt, nawet najbardziej skomplikowany. Wśród najpopularniejszych rodzajów schodów znajdują się m.in. zabiegowe, jednobiegowe, dwubiegowe, kręcone czy ze spocznikiem. Dbamy ponadto o ich zabezpieczenie, aby zachowały jak najdłuższą żywotność. W tym celu drewno pokrywamy poliuretanowym lakierem przemysłowym.

Współpracujemy z klientami na każdym etapie realizacji. Na samym początku poznajemy Państwa potrzeby oraz zaznajamiamy się z wnętrzem. Na tej podstawie proponujemy konkretny model schodów w Mikołowie. Możemy też zrealizować projekt według wytycznych klienta, jeśli tylko nic nie stoi na przeszkodzie z technicznego punktu widzenia.

Który gatunek drewna wybrać na schody?

Nie da się jednoznacznie wskazać najlepszego gatunku drewna. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy. Dla przykładu jesion jest trwały oraz elastyczny, co pozwala na wykorzystanie go w najbardziej skomplikowanych projektach schodów. Dzięki jasnemu odcieniowi dobrze prezentuje się w ciemniejszych pomieszczeniach, nadając im odrobinę więcej blasku. Z kolei dąb to odmiana bardziej elegancka, ale też i droższa. To bardzo klasyczny gatunek drewna, który sprawdza się w tradycyjnym, niemalże rustykalnym wystroju wnętrz. Dębina jest też bardzo wytrzymała – niestraszne jej typowe uszkodzenia (jak np. wgniecenia czy złamania). Wybór pomiędzy różnymi gatunkami drewna uzależnia się więc od rodzaju schodów, jakie mają powstać oraz planowanej aranżacji wnętrza. Warto zastanowić się nad tym przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Zapraszamy do przyjrzenia się ofercie firmy Domański. Dostarczamy najlepsze schody drewniane Mikołów ma okazję skorzystać z usług prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby otrzymać więcej informacji na temat wyceny, realizacji oraz terminów. Serdecznie zachęcamy do zadawania nam pytań.