$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Mińsk Mazowiecki

Drewniane schody Mińsk Mazowiecki od dawna docenia jako wyraz klasycznego stylu i wystroju wnętrza, który przynosi poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Urządzenie domu składającego się z kilku kondygnacji nieuchronnie prowadzi do konieczności wyboru rodzaju schodów.

Muszą one nie tylko pełnić funkcje użytkowe, ale także idealnie komponować się z pozostałymi elementami wyposażenia. Schody drewniane, w przeciwieństwie do innych rozwiązań, nigdy się nie starzeją. Stanowią element wystroju, który opiera się zmianom trendów budowlanych, czyniąc go bardzo efektywnym rozwiązaniem.

Firma Domański specjalizuje się w projektowaniu schodów drewnianych na wymiar, dopasowując je pod względem designu oraz wymiarów do uwarunkowań danego układu wnętrz. Cechujemy się odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Będąc pewnymi wartości, jaką dajemy właścicielom domów jednorodzinnych, proponujemy całkowicie darmowe konsultacje z architektami, którzy wskazują najlepsze możliwe rozwiązanie konstrukcyjne i przedstawiają kosztorys projektu. Klient ma wówczas czas na podjęcie decyzji, czy chce zlecić nam wykonanie zadania.

Projektując schody Mińsk Mazowiecki wymaga rozwiązań ekologicznych i atrakcyjnych wizualnie, dlatego wypełniamy te potrzeby w 100%. Nieszablonowe projekty zyskują uznanie mieszkańców, co pokazują liczne otrzymywane zlecenia.

Schody drewniane Mińsk Mazowiecki

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 47Budując schody Mińsk Mazowiecki stawia przede wszystkim na kilka rodzajów rozwiązań. Wykonujemy schody drabiniaste, dywanowe, gięte, spiralne, półkowe czy wachlarzowe. Ogrom realizowanych opcji sprawia, że nasi architekci i wykonawcy mają przekrojowe doświadczenie i są w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb. Dla największych pomieszczeń doskonale sprawdzają się schody wachlarzowe, które swoim rozmachem przykuwają uwagę. Są jednocześnie niezwykle funkcjonalne, dając dużo przestrzeni i umożliwiając swobodne mijanie się kilku osób idących w różnych kierunkach.

Dla niewielkich pomieszczeń idealnym rozwiązaniem będą natomiast schody spiralne, które zapewniają wygodny kąt wejścia, nie zajmując przy tym dużo przestrzeni. Wybierając spersonalizowane schody Mińsk Mazowiecki chwali także projekt schodów giętkich, stanowiących jednolitą, dynamiczną bryłę. Pomimo dużego skomplikowania technicznego tego rodzaju schodów, są one niezwykle estetyczne i funkcjonalne, dlatego ich rosnąca popularność nikogo nie dziwi.

Firma Domański wykorzystuje ogromne doświadczenie w wąskiej specjalizacji, aby oferować klientom niezwykłe schody do każdego pomieszczenia. Kontakt z nami możliwy jest mailowo lub telefonicznie, a darmowa porada architekta i wycena projektu dostępne są na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy do skorzystania z oferty na tworzenie schodów w Mińsku Mazowieckim.