$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Mogilno

Schody wewnętrzne to niezbędny element wyposażenia każdego domu lub apartamentu z piętrem bądź poddaszem użytkowym. Starannie wykonane, solidne schody stanowią nie tylko praktyczną część łączącą kondygnacje, ale również ważny element dekorujący wnętrze. Eleganckie schody wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów skutecznie ozdobią każdą aranżację.

Jeśli poszukujesz przedsiębiorstwa, które kompleksowo zaprojektuje, wyprodukuje i zamontuje schody w Mogilnie, firma Domański jest do Twoich usług. Jesteśmy specjalistami w zakresie wykonywania konstrukcji wewnętrznych. Nasze wieloletnie doświadczenie, setki projektów i tysiące zadowolonych klientów to gwarancja profesjonalizmu i najlepszej jakości produktów.

Schody drewniane Mogilno

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 75Kręcone, zabiegowe, policzkowe, a może dywanowe? Jaka konstrukcja Cię interesuje? Produkujemy schody różnego rodzaju, wykonane w rozmaitej stylistyce. W zależności od Twoich potrzeb i aranżacji przestrzeni możesz zatem zdecydować się na schody drewniane w Mogilnie w stylu klasycznym bądź nowoczesnym. Wykonujemy modele minimalistyczne, ale również dekoracyjne i z kutymi balustradami.

Zapewniamy kompleksowe usługi, obejmujące zarówno zaprojektowanie, jak i produkcję oraz montaż schodów wewnętrznych. Służymy ponadto poradą w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych oraz gatunku drewna, z którego powstaną schody. W pracy wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości drewno takich gatunków jak buk, dąb, sosna i jesion. Tworzymy konstrukcje na podstawie szkiców i planów klienta, a także projektów stworzonych od podstaw przez naszych architektów. Wszystkie projekty są zawsze konsultowane z inwestorem, co daje gwarancję pełnego dostosowania schodów do oczekiwań i potrzeb użytkownika.

Funkcjonalne i eleganckie schody w Mogilnie

Wykonywane przez nas schody z drewna w Mogilnie to solidne, wytrzymałe i funkcjonalne konstrukcje. Odpowiednio zaimpregnowane i pielęgnowane drewno zachowuje swe walory użytkowe i estetyczne na dekady. Niewątpliwą zaletą schodów wykonanych z tego surowca jest ich naturalność i urok. Konstrukcje te dodają ciepła i klasy każdemu wnętrzu. Nadają pomieszczeniom domowego, przytulnego charakteru.

Ponadto drewno jest miłe w dotyku, a także bardzo ciepłe, co wpływa na wygodę użytkowania. Nawet schodzenie po stopniach gołymi stopami jest komfortowe i przyjemne. Dzięki możliwości wyboru spośród różnych gatunków o odmiennej kolorystyce i usłojeniu idealnie dopasujesz schody do wystroju swojego domu bądź apartamentu.