$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Mrągowo

Schody pełnią oczywistą funkcję łącznika między dolną a górną kondygnacją, jednak nie pełnią one tylko praktycznej funkcji, ale również estetyczną. Schody to zarówno funkcjonalny element konstrukcyjny, jak i dekoracyjny. W dużej mierze wpływają one na prezencję pomieszczenia, w którym się znajdują.

Dlatego należy je rozsądnie wybrać, by stworzyły wygodny i bezpieczny ciąg komunikacyjny, ale również zdobiły przestrzeń. Każdy, komu potrzebne są takie schody Mrągowo dzięki naszej firmie stwarza szansę nabycia idealnego modelu.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 124Najlepiej sprawdzają się indywidualne rozwiązania, czyli wersje projektowane na zamówienie klienta. W takich przypadkach specjaliści uwzględniają zarówno warunki przestrzenne danego pomieszczenia oraz styl wnętrza, jak i oczekiwania klienta. Praca nad planem idealnych schodów łączy w sobie pomysły kontrahenta dotyczące ich wyglądu z możliwościami aranżacyjnymi, jakie stwarza dany pokój.

Najistotniejszą kwestią jest dopasowanie rozmiaru, a zatem również kształtu konstrukcji, do wymiarów np. salonu. Obszerne modele proste nie zdadzą egzaminu w niewielkich wnętrzach, bo zajmą za dużo miejsca, co ograniczy możliwości korzystania z niego, a także zaburzy poczucie harmonii i zniszczy estetyczny efekt nawet najładniej urządzonego pomieszczenia. W takich przypadkach sprawdzą się delikatne modele spiralne. Z kolei duże schody proste proponowane są do obszernych salonów.

Schody drewniane Mrągowo

Osoby ceniące naturalne piękno i marzące o stworzeniu ciepłego wnętrza, w którym panuje przyjemny nastrój sprzyjający relaksowi, powinny rozważyć schody drewniane. W Mrągowie wykonuje je nasza firma. Przy wszystkich realizacjach dbamy o to, by stworzyć elegancką konstrukcję z elementami dekoracyjnymi, które będą odpowiadały oczekiwaniom i gustom klientów.

Drewno to materiał szlachetny, który w sztuce aranżacyjnej uważany jest za wyjątkowo estetyczny. Widok naturalnego rozkładu słojów wprowadza do pomieszczenia pozytywny klimat. Istotne jest jednak, by schody drewniane były nie tylko piękne i dekorowały wnętrze, ale również zapewniały odpowiedni poziom wytrzymałości, który pozwoli np. na wnoszenie po nich ciężkich mebli. Dlatego dobrym posunięciem jest wybieranie modeli wykonanych z twardego drewna, jakim jest jesion lub dąb.

Dokładnie takich desek używamy do budowania naszych drewnianych schodów, które umożliwiają wieloletnią  eksploatację bez utraty swoich właściwości i konieczności przeprowadzania prac naprawczych. Dla zwiększenia odporności na uszkodzenia mechaniczne stosujemy profesjonalne zabiegi impregnujące.