$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Mysłowice

Drewniane stopnie doskonale przełamują surowy wygląd domowego przedpokoju, co sprawia, że już od wejścia tworzą przytulną atmosferę. Ostateczny wygląd schodów zależy od rodzaju zastosowanych materiałów oraz staranności wykończenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Domański i zaufania naszemu doświadczeniu, dzięki któremu powstało wiele interesujących realizacji.

Piękno naturalnych surowców – ponadczasowe schody

Drewno jest jednym z najchętniej wybieranych materiałów do aranżacji klatki schodowej. Niepowtarzalne ułożenie słojów oraz szeroki wybór odcieni sprawiają, że każda stylizacja okazuje się wyjątkowa. Jeśli poszukują Państwo pomysłu na oryginalne schody Mysłowice są miastem, w którym można zamówić usługi naszej firmy Domański. Wykonujemy całe, drewniane konstrukcje, takie jak schody kręcone czy wachlarzowe, a także układamy stopnie na betonowym podłożu, dzięki czemu powstają niezwykle komfortowe schody dwubiegowe lub stylowe jednobiegowe.Domański schody realizacje

W kwestii najchętniej wybieranych gatunków drewna na schody od lat królują dąb wraz z jesionem ze względu na swoje wartościowe właściwości. Dębowe schody to symbol elegancji, wytrzymałości oraz luksusu. Podobne wartości prezentuje jesion, który dodatkowo wyróżnia się elastycznością, więc idealnie nadaje się na nieco bardziej finezyjne aranżacje. Pod względem takim jak jesionowe czy dębowe schody Mysłowice oferują bardzo dobre ceny na realizację wymarzonej konstrukcji. W razie potrzeby możemy także opracować projekt, dzięki któremu doskonale wykorzystamy obecną przestrzeń, a pomieszczenie nabierze oryginalnego wyglądu.

Drewniane schody to ponadczasowy wybór – pasują zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych klatek schodowych, jak i tradycyjnie urządzonych wnętrz. Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą i postawienia na wysoką jakość detali. Zadbamy o odpowiednie przygotowanie oraz wykończenie stropu, a większość prac wykonamy w naszej pracowni, dzięki czemu będą Państwo mogli szybko cieszyć się z nowej klatki schodowej.

Polecamy także:

schody wewnętrzne kręconeczym pomalować schodyschody olejowane czy lakierowane