$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Niepołomice

Szukają Państwo pomysłu na schody do nowo wybudowanego domu, a może chcą Państwo wymienić obecne stopnie na nowe? Jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma Domański specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy konstrukcji drewnianych. Niepołomice to jedno z wielu miast w Polsce, w którym można znaleźć nasze realizacje.

Do wykonania projektu wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane drewno dębowe, sosnowe, a także egzotyczne. To Państwo decydują o rodzaju drewna. W zależności od potrzeb możemy zamówić inne gatunki, np. klonowe, jesionowe, bukowe lub cedrowe. Jednak należy pamiętać o tym, że im twardszy surowiec, tym konstrukcja okazuje się bardziej wytrzymała, a jej elementy łatwiejsze w późniejszej renowacji.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 46Nasze przedsiębiorstwo wykorzystuje wyłącznie najlepszej klasy materiały do stworzenia elementów ze szkła i stali, które będą bardzo wytrzymałe oraz trwałe, a jednocześnie stworzą niebanalne dekoracje. Zastosowanie nowoczesnych technologii podczas produkcji poszczególnych elementów konstrukcji schodów pozwoli na wykonanie wysokiej jakości wyrobów cechujących się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia.

Ponadczasowe schody drewniane Niepołomice

Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam stworzenie schodów w rozmaitych pomieszczeniach, w salonach, w holach, w przedpokojach, a także w miejscach prowadzących na strych oraz do piwnicy w najrozmaitszych stylistykach aranżacyjnych. Chcemy również zaznaczyć, że schody znajdujące się w mniej uczęszczanych przestrzeniach nie muszą być wcale nudne.

Wśród wielu naszych projektów znajdują się realizacje jednobiegowe, dwubiegowe, trzybiegowe, wachlarzowe czy spiralne. Firma Domański to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, co przekłada się na kunszt i precyzję wykonania każdego modelu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie.

Wykonanie schodów w naszej firmie rozpoczyna się od stworzenia projektu ze specjalistą architektem, który dokonuje wcześniej bardzo szczegółowych pomiarów w pomieszczeniu, w jakim zostaną one zamontowane. Natomiast, gdy projekt zostanie już opracowany, oddajemy go Państwu do zatwierdzenia.  Następnie poszczególne elementy schodów są wykonywane w naszej hali produkcyjnej, a po ich skończeniu rozpoczynamy montaż.

Jeśli chodzi o schody Niepołomice to miasto, w którym mieszka wielu naszych zadowolonych klientów, którzy cenią ponadczasowe realizacje wykonane z drewna litego. Natomiast ich opinie są dla nas cenną informacją, że dbałość o szczegóły to klucz do wykonania realizacji spełniających nie tylko potrzeby użytkowe, lecz również marzenia o pięknie ozdobionych wnętrzach.