$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Nowy Targ

W projektach budowy lub remontu domu wiele osób często koncentruje się na kolorach ścian, układzie pokojów, znalezieniu miejsca do przechowywania wyposażenia lub zakupie nowych mebli. Stworzenie funkcjonalnej klatki schodowej schodzi na drugi, a nawet trzeci plan.

To błąd, który może przez wiele lat wpływać na komfort użytkowania wnętrza przez każdego domownika. W przypadku schodów istotny jest nie tylko dobrze przemyślany projekt, ale także wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chcą Państwo zbudować, wymienić lub odnowić schody, Nowy Targ to miasto, w którym można znaleźć szeroką ofertę konstrukcji drewnianych. Naturalne stopnie uatrakcyjnią wygląd każdego wnętrza. Jednak oprócz tego, że zapewniają doskonałe wrażenia estetyczne, mają również kilka innych zalet.

Schody drewniane Nowy Targ – wyjątkowy atut każdego domu

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 56Drewniane schody są przede wszystkim łatwe do czyszczenia i konserwacji. Regularne odkurzanie czy wycieranie sprawia, że ​​zachowują doskonały wygląd przez lata. Ciemne drewno, takie jak palisander i mahoń, może maskować wszelkiego rodzaju brud i kurz. Nieco jaśniejsze, takie jak sosna czy orzech, optycznie powiększa przestrzeń. Schody wykonane z drewna nadają też wnętrzom unikalną świeżość. Dom stanie się o wiele bardziej ciepły i przytulny. Można dzięki temu w prosty sposób zwiększyć wartość całej nieruchomości.

Kolejnym atutem konstrukcji drewnianych jest ich uniwersalność. Schody z naturalnego materiału zyskały w ostatnich latach ogromną popularność. Na rynku można je znaleźć w wielu stylach, kształtach, rozmiarach i wzorach, które będą pasować do aranżacji każdego domu. Drewno znakomicie komponuje się zarówno z klasycznym wystrojem, jak i nowoczesnymi akcentami. Łatwo zaprojektować schody w taki sposób, by okazały się jednocześnie konstrukcją praktyczną oraz cieszącą oko każdego domownika.

Schody Nowy Targ – szybka realizacja wymarzonego projektu

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem solidnych i niezwykle estetycznych schodów drewnianych. Doświadczeni specjaliści zaprojektują dla Państwa funkcjonalną konstrukcję, która idealnie dopasuje się do układu wnętrza. Następnie wybiorą odpowiedni gatunek drewna, kierując się nie tylko jego niezwykłym wyglądem, ale i łatwą konserwacją czy trwałością. Każdy stopień będzie znakomicie zabezpieczony przed zarysowaniem lub odkształceniami. Schody zostaną wykonane w naszej pracowni, dzięki czemu znacznie skrócimy czas montażu u klienta. Podczas ich produkcji zwracamy uwagę na detale, dbając o to, by finalny efekt gwarantował maksymalną satysfakcję. Jeśli potrzebują Państwo najlepszych fachowców, tworzących schody drewniane, Nowy Targ to miasto, w którym bez przeszkód zrealizujemy nawet najbardziej wymagający projekt.