$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Nysa

Drewniane schody w domu to rozwiązanie niezwykle stylowe, nawiązujące do tradycji, ale także coraz częściej wykorzystywane do nowoczesnych wnętrz. Nic w tym dziwnego – drewno jest na tyle wdzięcznym materiałem, że można z niego stworzyć wiele pięknych kombinacji.

Drewno wykorzystuje się od tysiącleci i nadal stanowi jeden z najważniejszych surowców dla człowieka. Wśród właścicieli domów czy mieszkań wielopoziomowych dużą popularnością cieszą się mocne drewniane schody Nysa to miasto, w którym ten trend z powodzeniem utrzymuje się od lat.

Ważne jest, aby przy wyborze schodów do swojego mieszkania kierować się renomą producenta. Nasza firma Domański słynie z tego, że do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Dodatkowo schody wykonane na zamówienie zawsze będą oryginalne i można mieć pewność, że nigdzie indziej nie da się znaleźć identycznych.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 46Samo drewno jest wyjątkowym surowcem – każda deska, każda konstrukcja różni się nieco od innej, chociażby usłojeniem i odcieniem. Odpowiednio zabezpieczone schody drewniane będą wyglądać pięknie przez wiele dziesięcioleci. Ważne jest jednak, aby dobrze dobrać rodzaj drzewa, z którego planuje się wykonać konstrukcję do własnego domu.

Schody z drewna bez problemu da się wstawić do dużych przestrzeni, ale także do miejsc z ograniczonym metrażem, gdzie liczy się każdy centymetr.

Schody drewniane Nysa

Bez wątpienia sporą zaletą drewnianych schodów jest fakt, że stawia się je już na etapie wykończeniowym. Oznacza to, że są niezależne od całej konstrukcji budynku, a wstawiane są do gotowego domu, bądź przy końcu remontu.

Drewno odznacza się optyczną lekkością, ale samo w sobie jest niezwykle wytrzymałe. Nadaje się więc do domów, gdzie schody będą intensywnie użytkowane, np. przez biegające dzieci lub zwierzęta.

Osobom wymagającym najwyższej jakości oraz trwałości często poleca się dąb, który charakteryzuje się ponadczasową elegancją. Z kolei świerk lub sosna prezentują pewnego rodzaju surowość, idealnie pasującą do wnętrz minimalistycznych. Schody z drewna da się również pogodzić z wystrojem awangardowym, a nawet industrialnym.

W przypadku, gdy klienci poszukują nowych rozwiązań do domu i wybór pada na schody drewniane Nysa jest miejscowością, gdzie bez problemu można zamówić gotowe konstrukcje. Co ważne, tego rodzaju schody da się zaaranżować na wiele różnych sposobów. Niektórzy wybierają schody kręcone, inni schody proste lub z podestem. Możliwości jest naprawdę dużo. Ciekawym pomysłem są również stylowe poręcze, zdobione lub wykończone w niebanalny sposób.