$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Olkusz

Obecnie większość budowanych domów posiada przynajmniej dwie kondygnacje, co wymusza konieczność montażu bezpiecznych i trwałych schodów. Zwiększone zapotrzebowanie na wysokiej jakości schody Olkusz obserwuje od dłuższego czasu, jednak teraz mamy do czynienia z apogeum zaawansowanych potrzeb inwestorów, którym sprostać mogą tylko profesjonaliści.

Jesteśmy dumni, że firma Domański od lat realizuje najbardziej wysublimowane projekty na schody, nie cofając się przed żadnym wyzwaniem. Nasze portfolio obejmuje prace łączące rzemiosło konstrukcyjne z dziełami sztuki.

Dla mieszkańców Olkusza przygotowaliśmy kompleksową ofertę na projekt, realizację i montaż schodów. Jesteśmy podmiotem, który realizuje usługę na schody od początku do końca. Proces inwestycyjny rozpoczyna się w momencie pierwszego kontaktu z klientem, któremu przedstawiamy wizję projektową wraz ze szczegółową wyceną. Dokonujemy wizji lokalnej, prowadzimy rozmowy, personalizujemy projekt pod kątem oczekiwań i marzeń właściciela domu. Jesteśmy zawsze otwarci na specyficzne potrzeby natury estetycznej, które realizujemy w kontekście uwarunkowań przestrzennych nieruchomości.

Schody drewniane Olkusz

Zajmujemy się wąską specjalizacją w zakresie wykonywania schodów drewnianych, które są dobrym wyborem na połączenie dwóch kondygnacji. Drewno niesie w sobie szereg właściwości, górując pod względem zalet nad innymi materiałami. Materiał ten można  swobodnie kształtować, posiada ogromną wytrzymałość na uszkodzenia, zapewnia niezrównane bodźce wizualne, uwzględnia także możliwość doposażenia szklanymi lub metalowymi elementami dekoracyjnymi. Gama projektowa pozwala na montaż schodów drewnianych w każdym rodzaju wnętrz. Nasza oferta schodów drewnianych to szansa na otrzymanie produktu o wysokich parametrach jakościowych. Realizujemy rozmaite rodzaje inwestycji – od schodów jednobiegunowych, poprzez schody drewniane kręte, dwubiegunowe, aż po skomplikowane technologicznie konstrukcje, przeznaczone dla wnętrz o największej powierzchni.

Doświadczona ekipa montażowa prowadzi prace z najwyższą starannością. Cechują nas szybkie terminy realizacji usługi, uwzględniające procedury techniczne w zakresie bezpieczeństwa. Schody drewniane poddajemy procesom lakierowania i olejowania, nadając im piękny połysk oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, wilgocią, pleśnią i uszkodzeniami mechanicznymi.

Nasze schody drewniane są uznawane za produkt doskonały pod każdym względem, dlatego cieszy nas duży odzew inwestorów z tego miasta. Zachęcamy do kontaktu w celu dokonania wyceny, gwarantując pomoc specjalistów firmy Domański na każdym etapie realizacji projektu.