$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Opoczno

Dobrze zaprojektowane schody nie tylko połączą piętra budynku, ale też nadadzą mu odpowiedniego charakteru. Konstrukcja idealnie dopasowana do warunków przestrzennych i aranżacji pomieszczenia stanie się niezwykle atrakcyjną dekoracją. Jeśli do tego będzie jeszcze odporna na intensywną, codzienną eksploatację, może budzić zachwyt przez całe dziesięciolecia. Dlatego właśnie warto zainwestować w schody wykonane na wymiar, według indywidualnego projektu. Dla wielu inwestorów właśnie niepowtarzalność w znacznej mierze decyduje o wyborze.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 219Na wytrzymałość oraz estetykę schodów wpływa na pewno dobór materiałów, z których zostaną wykonane. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się drewno, które charakteryzuje duża odporność na ścieranie i inne uszkodzenia, a także niezwykle elegancki oraz uniwersalny wygląd. Jeśli interesują Państwa właśnie takie schody Opoczno to miasto, w którym ich zaprojektowania, wykonania oraz montażu z przyjemnością podejmie się firma Domański. Ponad trzydzieści lat doświadczenia i niezliczone realizacje ku zadowoleniu inwestorów czynią z nas doskonały wybór.

Schody drewniane Opoczno

Drewno to surowiec, który daje projektantom naprawdę duże, wręcz nieograniczone możliwości. Chociaż do produkcji schodów używa się tych twardszych gatunków, gwarantujących trwałość i solidność, to wciąż są stosunkowo łatwe w obróbce. Oznacza to, że poszczególnym elementem, na które składają się stopnie oraz balustrada, można nadać w zasadzie dowolnego kształtu. Ograniczeniem dla projektanta są w zasadzie tylko oczekiwania klienta i kształt pomieszczenia. Inwestorzy mogą wybrać schody proste, łamane lub kręte, o nowoczesnej, minimalistycznej budowie albo bogato zdobione w klasycznym duchu, wykonane w całości z drewna, ale też z dodatkiem szkła czy metalu. Nie sposób nie wspomnieć też o różnorodności dostępnych gatunków drewna, które różnią się barwą, odcieniem i usłojeniem. To wszystko sprawia, że ostateczny efekt będzie jedyny w swoim rodzaju.

W kwestii takiej, jak schody drewniane Opoczno może liczyć na profesjonalne i kompleksowe podejście naszej firmy. Starannie realizujemy wszystkie etapy, począwszy od poznania Państwa preferencji oraz pobrania niezbędnych wymiarów, przez wykonanie projektu, produkcję, a na końcu montaż. Nadzorowanie tych procesów przez jedną firmę to gwarancją, że wszystko zostanie wykonane poprawne, a efektem będzie można cieszyć się przez całe dziesięciolecia. Drewniane schody, przy odpowiedniej impregnacji oraz regularnych pracach konserwatorskich, mogą zachwycać swoim wyglądem oraz zachować pełną funkcjonalność przez naprawdę długi czas.