$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Ostrowiec Świętokrzyski

Jednym z najważniejszych elementów, o jakim trzeba pomyśleć jeszcze na etapie budowy domu, są schody. Ich projekt powinien powstać na równi z projektem budynku, aby w jak najlepszy dla domowników sposób zamontować je w trakcie prac.

Obecnie Klienci chętnie decydują się na drewniane schody, wykonane z najlepszej jakości starannie wyselekcjonowanego drewna. Za takim rozwiązaniem przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim drewno jest materiałem wykorzystywanym w budownictwie od wielu tysięcy lat. Przez ten czas ludzie nauczyli się je doskonale obrabiać i konserwować w taki sposób, że wykonane z niego schody z powodzeniem będą wyglądały doskonale przez wiele lat.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 103Jeżeli chodzi o schody Ostrowiec Świętkorzyski jest miastem, gdzie wciąż powstaje wiele domów w tradycyjnym stylu. Właściciele decydują się więc na elementy z drewna, które znakomicie będą komponowały się z takim wnętrzem. Oczywiście bez problemu schody drewniane sprawdzą się także w budynkach nowoczesnych czy siedzibach firm. Łatwość łączenia drewna z innymi materiałami sprawia, że można je zastosować praktycznie wszędzie, jako element główny lub podkreślający całość dodatek.

Bez względu na przeznaczenie nasza firma jest w stanie przygotować dedykowaną ofertę pod Państwa oczekiwania. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu i montowaniu schodów drewnianych na terenie całego kraju.

Nowoczesne schody drewniane dla każdego

Jeżeli interesują Państwa piękne i wytrzymałe schody Ostrowiec Świętokrzyski to miasto, gdzie możemy błyskawicznie przygotować ofertę wstępną oraz wycenę w oparciu o Państwa oczekiwania. Produkujemy wiele rodzajów schodów z drewna w zależności od zapotrzebowania naszych Klientów.

Do domów o dość ograniczonej przestrzeni polecamy schody kręcone – jest to doskonałe rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką funkcjonalność z ciekawym wyglądem. Konstrukcją o charakterze nowoczesnym są bez wątpienia schody jednobiegowe. Jednak proponujemy je wtedy, kiedy Klienci planują przeznaczyć dla nich więcej przestrzeni. Klasycznym pomysłem w wielu domach nadal pozostają schody dwu lub trójbiegowe.

Gwarantujemy również stosowanie najwyższej jakości drewna przy produkcji schodów dla Państwa. W ofercie posiadamy materiały z kilku gatunków drzew, różniące się od siebie twardością oraz wyglądem. Wybór zawsze należy do Państwa, jednak nasi doradcy chętnie dokładnie omówią każdy rodzaj, przedstawiając jego mocne i słabe strony. Dzięki temu będą Państwo mogli zdecydować się na najlepsze dla siebie rozwiązanie.