$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Piekary Śląskie

Schody to niezbędny, użytkowy element każdego piętrowego domu lub mieszkania z poddaszem, który może jednocześnie stanowić efektowny akcent dekoracyjny. Firma Domański Schody dba o trwałość, estetykę oraz bezpieczeństwo swoich realizacji.

Stosujemy wysokiej jakości materiały i zatrudniamy doświadczonych specjalistów. Dzięki temu nasze schody mogą służyć w Państwa domu przez pokolenia, gwarantując domownikom pełen komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Cecha charakterystyczna naszej firmy to fakt, że zajmujemy się wyłącznie projektowaniem i instalacją schodów z naturalnego drewna. Przekłada się to na jak najwyższą jakość usług oraz solidne, bezpieczne realizacje.

Wykonamy schody z dostarczonego przez Państwa projektu architektonicznego, ale możemy również samodzielnie przygotować dla Państwa taki projekt. W trakcie projektowania schodów nasz architekt weźmie pod uwagę wszelkie Państwa preferencje oraz uwagi co do nawet najdrobniejszych detali schodów. Produkcja zatwierdzonego przez klienta modelu schodów w naszym zakładzie zajmuje kilka tygodni, natomiast sam montaż schodów trwa zwykle około 5 dni. W trakcie montażu schodów dbamy o zachowanie czystości i estetyki wnętrza.

Dlaczego warto wybrać schody drewnienie Piekary Śląskie?

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 36Istnieje wiele zalet wyboru schodów drewnianych. Przede wszystkim stanowią one jakość samą w sobie, prezentując najwyższy poziom estetyki, która nadaje wnętrzu ciepłego, domowego klimatu. Ponadto schody drewniane roznoszą w powietrzu piękny zapach naturalnego drewna. Ich dodatkowy atut to również fakt, że pasują one do każdego rodzaju wnętrza. Dodają klasy domom urządzonych zgodnie z zasadami stylu klasycznego oraz rustykalnego, a także ocieplają modne wnętrza skandynawskie i minimalistyczne. Regularnie impregnowane schody drewniane odwdzięczą się nieprzerwanie pięknym wyglądem.

Projektujemy oraz wykonujemy schody drewniane dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego naszego klienta. Oferujemy szeroką gamę kolorów oraz nietypowych rozwiązań aranżacyjnych, aby mogli Państwo zyskać maksymalną satysfakcję z naszej realizacji. Nasze schody mają przyjemne w dotyku poręcze i są wyjątkowo wytrzymałe. Klientom rekomendujemy w szczególności długowieczne schody drewniane z dębu oraz jesionu. Dąb to absolutna i ponadczasowa klasyka w schodach drewnianych. Wykazuje on doskonałą odporność na ścieranie, wilgoć oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie zachwyca swoją głęboką, nasyconą barwą i charakterystycznymi słojami. Jesion za sprawą swojej twardości gwarantuje ponadprzeciętną wytrzymałość. To także tańsza alternatywa dla drewna dębowego. Drewno jesionowe zachwyca swoją ciepłą kolorystyką i wyraźnie zarysowanymi słojami.