$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Piekary Śląskie

Schody to niezbędny, użytkowy element każdego piętrowego domu lub mieszkania z poddaszem, który może jednocześnie stanowić efektowny akcent dekoracyjny. Firma Domański Schody dba o trwałość, estetykę oraz bezpieczeństwo swoich realizacji.

Stosujemy wysokiej jakości materiały i zatrudniamy doświadczonych specjalistów. Dzięki temu nasze schody mogą służyć w Państwa domu przez pokolenia, gwarantując domownikom pełen komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Cecha charakterystyczna naszej firmy to fakt, że zajmujemy się wyłącznie projektowaniem i instalacją schodów z naturalnego drewna. Przekłada się to na jak najwyższą jakość usług oraz solidne, bezpieczne realizacje.

Wykonamy schody z dostarczonego przez Państwa projektu architektonicznego, ale możemy również samodzielnie przygotować dla Państwa taki projekt. W trakcie projektowania schodów nasz architekt weźmie pod uwagę wszelkie Państwa preferencje oraz uwagi co do nawet najdrobniejszych detali schodów. Produkcja zatwierdzonego przez klienta modelu schodów w naszym zakładzie zajmuje kilka tygodni, natomiast sam montaż schodów trwa zwykle około 5 dni. W trakcie montażu schodów dbamy o zachowanie czystości i estetyki wnętrza.

Dlaczego warto wybrać schody drewnienie Piekary Śląskie?

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 36Istnieje wiele zalet wyboru schodów drewnianych. Przede wszystkim stanowią one jakość samą w sobie, prezentując najwyższy poziom estetyki, która nadaje wnętrzu ciepłego, domowego klimatu. Ponadto schody drewniane roznoszą w powietrzu piękny zapach naturalnego drewna. Ich dodatkowy atut to również fakt, że pasują one do każdego rodzaju wnętrza. Dodają klasy domom urządzonych zgodnie z zasadami stylu klasycznego oraz rustykalnego, a także ocieplają modne wnętrza skandynawskie i minimalistyczne. Regularnie impregnowane schody drewniane odwdzięczą się nieprzerwanie pięknym wyglądem.

Projektujemy oraz wykonujemy schody drewniane dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego naszego klienta. Oferujemy szeroką gamę kolorów oraz nietypowych rozwiązań aranżacyjnych, aby mogli Państwo zyskać maksymalną satysfakcję z naszej realizacji. Nasze schody mają przyjemne w dotyku poręcze i są wyjątkowo wytrzymałe. Klientom rekomendujemy w szczególności długowieczne schody drewniane z dębu oraz jesionu. Dąb to absolutna i ponadczasowa klasyka w schodach drewnianych. Wykazuje on doskonałą odporność na ścieranie, wilgoć oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie zachwyca swoją głęboką, nasyconą barwą i charakterystycznymi słojami. Jesion za sprawą swojej twardości gwarantuje ponadprzeciętną wytrzymałość. To także tańsza alternatywa dla drewna dębowego. Drewno jesionowe zachwyca swoją ciepłą kolorystyką i wyraźnie zarysowanymi słojami.

Schody z drewna Domański – czym odznaczają się na tle wyrobów innych producentów działających na terenie Piekar Śląskich?

W poprzedniej części tekstu wskazaliśmy Państwu główne atuty schodów drewnianych w ogóle, rozumianych jako pewna grupa występujących na rynku produktów. W związku z tym teraz należałoby przejść do wyszczególnienia korzyści płynących z wykonywania tych konstrukcji we współpracy stricte z firmą Domański. Czym charakteryzuje się nasz asortyment i dlaczego znacząco wybija się ponad przeciętność?

Kluczem do naszego sukcesu jest przede wszystkim jakość pozyskiwanego drewna. O samych gatunkach wspomnieliśmy co nieco już wcześniej, więc to zagadnienie rozszerzmy wyłącznie o informację, że oprócz dębu czy jasionu możemy zaproponować Państwu również heban, buk, mahoń oraz drewno wenge i jatoba. W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że sam wybór szlachetnego gatunku drzewa nie przekłada się jeszcze na gwarancję wysokiej jakości finalnie otrzymywanych produktów. Aby uzyskać bowiem wytrzymałe, funkcjonalne i długotrwale utrzymujące swoje piękno schody drewniane konieczna jest m.in. również skrupulatna selekcja konkretnych kawałków surowca.

Nie inaczej podchodzimy do tego zagadnienia w firmie Domański, w każdym przypadku zapewniając Państwu najlepsze gatunkowo naturalne drewno o strukturze pozbawionej przebarwień, sęków oraz jakichkolwiek innych skaz. Ponadto jest ono także dobierane, docinane i obrabiane pod kątem planowanego zastosowania, tak aby odpowiadać mu swoimi właściwościami w możliwe największym stopniu. Gwarantujemy, że pod tym względem odznaczamy się pietyzmem na skalę niespotykaną nie tylko, jeśli chodzi o Piekary Śląskie, ale również całą resztę Polski.

Producent schodów Domański – perfekcyjna jakość, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny

Oprócz wszystkich wymienionych wcześniej zalet, do naszych głównych atutów zaliczyć należy też w pełni prokliencką obsługę. W ramach niej zapewniamy możliwość precyzyjnego dostosowania projektu do Państwa wskazań, a także profesjonalne, świadczone nieodpłatnie doradztwo.

 

Na koniec warto wspomnieć o jeszcze jednym, niezwykle ważnym z perspektywy klienta czynniku, w postaci kosztów produkowanych schodów. Z pozoru wydawać by się mogło, że przy perfekcji, z którą podchodzimy do wytwarzania tych wyrobów, ich ceny zostają automatycznie wywindowane na bardzo wysoki poziom. Nawet pod tym względem jednak mocno wybijamy się ponad działającą na terenie Piekar Śląskich konkurencję, oferując asortyment wytwarzany na bazie:

  • ponad 40-letniego doświadczenia,
  • zoptymalizowanych niemal do perfekcji procedur roboczych,
  • surowców pozyskiwanych na bardzo atrakcyjnych warunkach,
  • nowoczesnego, bogato wyposażonego i niezwykle efektywnego zaplecza technicznego.

To właśnie za sprawą opisanych elementów jesteśmy w stanie pogodzić perfekcyjną jakość dostarczanych drewnianych schodów z zachowaniem ich relatywnie niskich cen.