$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Piotrków Trybunalski

Osoby budujące lub wykańczające dom często stają przed dylematem dotyczącym wykonania schodów w budynku. Na które schody się zdecydować? Dużą popularnością cieszą się modele drewniane i betonowe. W poniższym wpisie przedstawiliśmy najistotniejsze zalety każdego z tych rozwiązań.

Schody betonowe

Wersje żelbetowe cechują się dużą funkcjonalnością. Planując montaż schodów betonowych, należy pomyśleć o tym już na etapie projektowania budowli. Łączą się one z konstrukcją obiektu, co wymaga zastosowania zbrojenia. Sama realizacja schodów jest natomiast dość prosta, jednakże z ich użytkowaniem należy poczekać jeszcze kilka dni od momentu zakończenia prac. Można je wykonać już na etapie budowy domu, co z pewnością ułatwi przenoszenie materiałów i wyposażenia z parteru na piętro.Domański Schody

Drewniane schody Piotrków Trybunalski

Schodom z drewna również nie sposób odmówić funkcjonalności. Cechują się one ponadto wyjątkowo eleganckim designem, pozwalając przy tym na dużą swobodę w zakresie kształtów czy form. Z powodzeniem umożliwiają także łączenie materiałów, np. drewna ze szkłem lub stalą. Do ich wykonania można stosować różne gatunki drewna, co wpływa na estetykę, ale również na cenę. Mimo że schody drewniane są zazwyczaj nieco droższe niż wersje z betonu, to dzięki różnorodnym gatunkom drzew można je wykonać również po bardzo atrakcyjnym koszcie. Odpowiednio zabezpieczone i regularnie pielęgnowane schody drewniane mogą z sukcesem posłużyć nawet przez kilkadziesiąt lat, nie zmieniając swego doskonałego wyglądu. Ich zaletą jest również to, że posiadają samonośną konstrukcję, dzięki czemu nie ma potrzeby ich planowania już na etapie budowy oraz montowania umocnień czy zbrojeń.

W kwestii takiej jak betonowe lub drewniane schody Piotrków Trybunalski, ale też dowolna inna miejscowość w Polsce obfituje w szeroki wybór firm świadczących wspomniane usługi. Wybierając wykonawcę, zawsze warto jednak postawić na doświadczoną, solidną i cieszącą się świetnymi opiniami klientów firmę, taką jak Domański.

Schody drewniane Piotrków Trybunalski

Oferta firmy Domański na schody drewniane ma charakter kompleksowy, prowadząc inwestora przez cały proces od etapu projektowego po montaż gotowych schodów wykonywanych na zamówienie. Piotrków Trybunalski docenia terminowość wykonywanej usługi, jakość prac prowadzonych przez profesjonalną ekipę montażową, a także ostateczny wygląd i funkcjonalność samego produktu. Schody dla Piotrkowa Trybunalskiego proponujemy w wersji jesionowej lub dębowej. Wybór należy poprzedzić analizą własnych potrzeb i możliwości finansowych. Wszystkie schody drewniane od firmy Domański nadają przestrzeni wewnętrznej niezrównanych walorów komfortu, wpisując się idealnie w koncepcje aranżacyjne większości lokalizacji.

Schody dębowe w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski szczególnie upodobał sobie dębowe schody drewniane, dające najlepsze parametry odporności na ścieranie, twardości oraz trwałości. Schody drewniane wykonane z dębu charakteryzują się również nierównomiernym usłojeniem, co nadaje produktowi spektakularnego wyglądu. Schody drewniane pasują do wszystkich wnętrz. Stanowi to ich ogromną zaletę w stosunku do rozwiązań wymagających wykorzystania innych materiałów. Schody z dębiny nadają inwestycji wymiaru ponadczasowego, nie poddając się okresowym modom w dziedzinie wykończeniowej.

Zarówno schody dębowe, jak i produkowane na bazie drewna jesionu, otwierają szeroki wachlarz możliwości konstrukcyjnych, dopasowując się do oczekiwań inwestora.

Proces realizacji zamówienia na schody drewniane Piotrków Trybunalski

Firma Domański wyróżnia się jakością obsługi zamówień klientów, których prowadzimy przez każdy etap procedury skutkującej montażem schodów drewnianych w domu lub mieszkaniu. Po ustaleniu wstępnych warunków współpracy, Piotrków Trybunalski otrzymuje od nas szczegółową wizję lokalną, ukierunkowaną na dokonanie pomiarów technicznych dla celów projektowych. Nasi klienci otrzymują szczegółową wizualizację przyszłego wyglądu schodów, wykonaną przez architekta. Na tym etapie możliwe jest wnoszenie poprawek i modyfikowanie początkowej koncepcji. Po akceptacji projektu przez klienta, przystępujemy do prac wykonawczych. Produkcja schodów zamyka się zazwyczaj w ciągu kilku tygodni liczonych od dnia przesłania zaakceptowanego projektu do realizacji. Drewniane schody dla miasta Piotrków Trybunalski to oferta zawierająca profesjonalny montaż. Nasza ekipa montażowa posiada bogate portfolio zrealizowanych inwestycji, które świadczą bezpośrednio o filach działalności firmy Domański: rzetelności, terminowości, dokładności i trwałości.

Polecamy także:

projekt schodów drewnianychjak pomalować schody drewnianeschody drewniane na zamówienie