$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Płońsk

Schody stanowią nie tylko niezbędny element konstrukcyjny łączący kondygnacje w budynku, ale również odgrywają ważną rolę aranżacyjną. Starannie wykonane, stylowe schody są prawdziwą ozdobą domu, biura lub dwupoziomowego apartamentu. Chcą Państwo mieć w swoich wnętrzach piękne i solidne schody, Płońsk lub okolice to natomiast Państwa miejsce zamieszkania bądź siedziba firmy? Nic prostszego.

Na terenie tym od lat z sukcesem działa firma Domański. Realizujemy kompleksowe usługi, począwszy od zaprojektowania konstrukcji, przez jest wykonanie, aż po profesjonalny montaż. Służymy też poradą w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań, np. kształtu schodów lub materiału wykonania.

Nasze realizacje powstają przy zastosowaniu najlepszych gatunków drewna, cechujących się dobrą twardością i łatwą obróbką. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i bogatemu doświadczeniu możemy zagwarantować stworzenie niezawodnych i wytrzymałych konstrukcji o wysokich walorach estetycznych.

Schody w Płońsku – jak zamówić?

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 118Czy podjęli Państwo już decyzję, aby zamówić efektowne drewniane schody? Płońsk to miasto, w którym znajduje się wiele naszych realizacji, będących najlepszym dowodem na profesjonalizm firmy Domański. Nasi klienci doceniają wysoką jakość stworzonych przez nas konstrukcji. Jeśli i Państwo chcą mieć w swoim domu lub biurze schody najlepszego gatunku, skontaktuj się z naszą firmą. Najpierw przygotujemy dla Państwa projekt schodów wraz z wizualizacją, która pomoże Państwu wyobrazić sobie, jak będą się one prezentowały finalnie. Nasz architekt opracuje go, biorąc pod uwagę Państwa wymagania oraz specyfikację obiektu. Doświadczony specjalista doradzi także, z jakiego materiału najlepiej je wykonać, a także jaki rodzaj schodów sprawdzi się najlepiej. Do wyboru mają Państwo bowiem m.in. schody proste, dwubiegowe, dywanowe, kręcone albo zabiegowe. Kładziemy nacisk na indywidualność i spełnianie potrzeb klienta, dlatego podejmujemy się także realizacji niestandardowych projektów.

Jeśli projekt Państwu się spodoba i zyska akceptację, podpiszemy umowę, a następnie rozpoczniemy realizację usługi. Nawet w przypadku bardzo skomplikowanych projektów proces produkcji trwa zazwyczaj maksymalnie kilka tygodni. Stworzenie wysokiej jakości elementów dekoracyjnych i konstrukcyjnych to czasochłonny proces, jednakże pozwalający zagwarantować trwałość schodów oraz ich pełną zgodność z projektem.

Po tym czasie przystępujemy do montażu konstrukcji. Proces ten zajmuje zwykle około 5 dni. Prace montażowe przeprowadzane są przez kompetentnych, doświadczonych fachowców, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonania.