$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Polkowice

Drewniane schody świetnie pasują do stylistyki zarówno nowoczesnych, jak i też tradycyjnych projektów wnętrz. Dzięki finezyjnym i nietuzinkowym ozdobnikom są one w stanie także podkreślić luksusowy charakter przestrzeni, niemniej jednak nawet w najprostszym wydaniu są one niezwykle eleganckim elementem wystroju.

Schody Polkowice – Dlaczego my?

Jedną z największych zalet związanych z podjęciem współpracy w zakresie realizacji schodów z producentem Domański jest indywidualne podejście do Klienta. W przypadku braku projektu schodów zapewniamy kompleksowe wsparcie naszego doświadczonego architekta, który po dokonaniu niezbędnych pomiarów przygotuje dla Państwa profesjonalną wizualizację komputerową projektu. Zapewniamy pełną swobodę w zakresie liczby oraz wyglądu ozdobników i wykończenia stopni. Po podpisaniu umowy przystępujemy do produkcji wszystkich elementów konstrukcji, która ze względu na indywidualny charakter projektów może być czasochłonna. Ostatnim etapem jest oczywiście montaż, który przeprowadzany jest przez naszą wysoko wykwalifikowaną ekipę fachowców.

W przeciwieństwie do wielu innych majstrów jesteśmy w stanie zagwarantować porządek i czystość prac, które w większości przypadków trwają około 5 dni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, podejmujemy się także realizacji dostarczonego przez Klienta projektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz doskonałemu zapleczu technicznemu świetnie radzimy sobie zarówno z lokalnymi (np. jesion, buk, dąb), jak i egzotycznymi (np. mahoń, heban, jatoba, wenge) gatunkami drewna. W przypadku chęci podjęcia współpracy zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 96

Schody drewniane Polkowice – Jaki rodzaj schodów wybrać?

Osoby poszukujące inspiracji lub zastanawiające się nad tym, jaki rodzaj schodów najlepiej sprawdzi się w domowej lub firmowej przestrzeni, zapraszamy do odwiedzenia galerii naszych realizacji. Znaleźć tam można wysokiej jakości zdjęcia, które dokumentują kilkadziesiąt unikatowych projektów schodów. W kwestii takiej jak schody drewniane, Polkowice to jedna z wielu miejscowości, w których oferujemy nasze usługi. Dobranie rodzaju i kształtu konstrukcji uwarunkowane jest przede wszystkim ilością dostępnej przestrzeni i indywidualnymi preferencjami zleceniodawcy. Do najczęściej wybieranych wariantów zaliczyć można schody:

  • jednobiegowe
  • wielobiegowe
  • zabiegowe
  • wachlarzowe
  • kręcone
  • dywanowe
  • policzkowe
  • osiodłane
  • drabiniaste
  • ażurowe

Więcej informacji dotyczących poszczególnych rodzajów schodów znaleźć można na naszej stronie w zakładce START.