$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Przasnysz

Trudno wyobrazić sobie piętrowy dom bez schodów. To kluczowa konstrukcja łącząca poszczególne poziomy w budynku. Jednak bez wątpienia to również stylowy element aranżacyjny, który trudno przeoczyć. Jeśli chodzi więc o ciekawe schody, Przasnysz i firma Domański zapewniają wiele rozwiązań, który zachwycają pod względem wizualnym oraz praktycznym. Ten wpis poświęcamy omówieniu propozycji dostępnych w naszej ofercie.

Drewniane schody Przasnysz

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 21Projektujemy i tworzymy schody drewniane, które słyną z wyjątkowej wytrzymałości. Uznaje się je za jedno z najsolidniejszych rozwiązań, które przetrwa długie lata w doskonałym stanie. Ponadto drewno to wyjątkowo szlachetne tworzywo, które dodaje klasy każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdzie. Pasuje właściwie do wszystkich aranżacji – zarówno tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Fantastycznie komponuje się z innymi materiałami, takimi jak metal, szkło czy beton, tworząc z nimi niezwykłe, unikalne projekty. Co ważne, drewniane schody wnoszą do wnętrz niepowtarzalną przytulność i ciepło. Z jakich gatunków korzystamy?

Wykonujemy konstrukcje z drewna dębowego, przy czym wybieramy wyłącznie najtwardsze gatunki dębu, które cechuje najwyższa wytrzymałość oraz niepowtarzalny wygląd. Nie da się też ukryć, że to rodzaj drewna uznawany za najbardziej ekskluzywny. To prawdziwie ponadczasowy wybór! Wielu naszych klientów decyduje się również na wyroby jesionowe o naturalnym, jasnożółtym zabarwieniu oraz wyraźnych słojach. To twarde drewno nadaje się do produkcji schodów prostych i kręconych. Co więcej, jest nieco tańsze od dębu. Przy zakupie drewnianych schodów, dobrze uwzględnić aktualny wystrój w domu czy pomieszczeniu, do którego trafią. Otóż zwykle przyjmuje się, że mają one odpowiadać kolorami innym drewnianym elementom. Jednak osoby, które cenią nietypowe rozwiązania, mogą postawić na zakup kontrastowych schodów.

Wewnętrzne i zewnętrzne schody Przasnysz

Dbamy o to, aby nasza oferta zaspokajała zróżnicowane potrzeby klientów. Właśnie dlatego projektujemy zarówno schody wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Oczywiście konstrukcje, które znajdą się na dworze, zabezpieczamy je przed wpływem warunków atmosferycznych, takich jak skrajne temperatury, promieniowanie słoneczne, wilgoć, wiatr czy deszcz. Niezależnie od wybranego wariantu, zawsze stawiamy na najwyższą staranność wykonania.

Jakie schody projektujemy i wykonujemy w firmie Domański z Przasnyszu?

W tym przypadku wszystko zależy od oczekiwań oraz gustu klienta. Choć oczywiście warunki techniczne także nie pozostają bez znaczenia. Zawsze uważnie je rozpatrujemy! Otóż w naszej pracowni powstają schody klasyczne, jak i oryginalne, nowoczesne projekty. Wśród nich trzeba wymienić efektowne schody kręcone, które nie zajmują wiele miejsca, ale robią niemałe wrażenie. To bardzo wyrazisty element wyposażenia! Inna godna uwagi opcja to schody dywanowe, które nieco przypominają dywan spływający po niewidocznych stopniach. Nie ma tu belek czy płyty nośnej. Prezentują się bardzo lekko!

Za popularne rozwiązanie uznaje się także schody jednobiegowe, pod którymi pozostaje sporo wolnej przestrzeni pozwalającej na stworzenie wygodnego schowka. Co ważne, wcale nie muszą być duże. Inna propozycja ceniona za wygodę i bezpieczeństwo użytkowania to bez wątpienia schody wielobiegowe. Spektakularne wrażenie robią też gięte w łuk schody wachlarzowe. Oczywiście w razie wątpliwości związanych z wyborem idealnego modelu, służymy fachową poradą.

Jedyne ograniczenie w projektowaniu schodów to tak naprawdę architektura budynku. Jednak podkreślamy, że schody z Przasnysza można bez problemu montować w domach, w których piętro powstało dopiero po latach od chwili budowy. Nie trzeba tu zrywać podłóg ani stawiać specjalnych fundamentów, co znacznie ułatwia proces montażu. Połączenie schodów ze stropem także przebiega w prosty sposób. Realizujemy dla Państwa nawet bardzo wymagające zlecenia, tak aby gotowe schody cieszyły oko oraz zapewniały maksymalny komfort użytkowania. I to przez długi czas!