$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Racibórz

Domy dwukondygnacyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem inwestorów, którzy pragną zyskać dużą przestrzeń użytkową przy niewielkiej działce, a przy okazji w funkcjonalny sposób oddzielić strefę dzienną od nocnej.

Elementem, którzy wyodrębnia dwa piętra w sposób fizyczny są bez wątpienia schody, które powinny być jak najwyższej jakości, aby zapewniały komfort użytkowania, bezpieczeństwo i stanowiły integralną część wykończenia wnętrza. Gdy potrzebne są najwyższej jakości schody Racibórz jest miastem, w którym klient ma możliwość skorzystania z oferty firmy Domański przygotowującej je na życzenie według indywidualnego projektu.

Schody drewniane Racibórz

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 168Po zakończeniu prac budowlanych i większości wykończeniowych czas zabrać się za projektowanie schodów. Muszą być nie tylko ładne, ale też dobrze skonstruowane, aby prawidłowo spełniały swoją funkcję przez kolejne lata użytkowania. Z pomocą doświadczonych architektów, a także techników, którzy wymierzą klatkę schodową z pewnością uda się wybrać kształt schodów i rozmiary stopni oraz balustrady dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta, ale też warunków technicznych. Właściwy projekt jest nie tylko preludium do wykonania wysokiej jakości schodów, ale również pozwala uzyskać maksymalny komfort wspinania się po stopniach oraz schodzenia po nich przy jak najmniejszym obciążeniu nóg.

Dlaczego warto wybrać schody z drewna?

Drewno jest nie tylko modnym wyborem, ale również nie pozostawia wątpliwości co do swojego piękna i ponadczasowości. W wyrobach z drewna zachwyca przede wszystkim świeży, żywiczny zapach oraz nieregularne, dobrze widoczne słoje, które podkreślają przynależność każdej deski do natury. Przy właściwej impregnacji, a potem także regularnej pielęgnacji schodów z użyciem wysokojakościowych schodów, udaje się uzyskać wyrób, który będzie efektowny, a przy tym trwały na lata. Zabezpieczone odpowiednimi impregnatami schody z drewna nie będą narażone na działanie szkodników, uszkodzenia mechaniczne ani butwienie. Jeżeli mamy w planach kupno schodów drewnianych Racibórz to miasto, w którym można skorzystać z oferty firmy Domański. Gwarantujemy, że będą to schody robione na zamówienie, przy ścisłej współpracy z klientem. Każdy wyrób jest dopasowany bezpośrednio do miejsca, w którym ma zostać zamontowany, a także do gustu oraz potrzeb klienta – to czyni go naprawdę indywidualnym. Drewno odpowiednio potraktowane daje się formować na wiele różnych sposobów, ale wymaga do tego profesjonalnego podejścia – dlatego warto powierzyć swoje schody ekspertom.