$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Reda

Możliwość wyboru dowolnego modelu schodów jest bardzo pomocne przy aranżacji wnętrza. W związku z tym warto zwrócić się do profesjonalistów, którzy biorą pod uwagę każdy aspekt podczas projektowania i tworzenia konstrukcji.

Jeśli chodzi o schody Reda może skorzystać z naszej bogatej oferty. Doświadczenie firmy Domański bez wątpienia pozwoli zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt.

Najważniejsza jest przemyślana koncepcja. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładnie poznajemy potrzeby naszego klienta, a następnie sprawdzamy różne możliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był jak najwierniejszym odwzorowaniem pomysłu zleceniodawcy. Oczywiście służymy też pomocą w zakresie koncepcyjnym. Nasza firma zbudowała już wiele schodów, na których można się wzorować, jeśli takie jest życzenie klienta.

Kolejnym krokiem do wymarzonych schodów jest realizacja projektu. Nasi specjaliści mogą zamontować drzwi możliwie najszybciej jak to możliwe, a także bez zbędnych ingerencji w strukturę budynku. Dzięki temu wznoszenie konstrukcji nie będzie tak kłopotliwe. Nasi montażyści doskonale znają się na swojej pracy. Wszystkie detale zostaną wykonane z najwyższą starannością.

Schody drewniane Reda – ponadczasowa estetyka

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 76Który materiał najlepiej sprawdza się do budowy schodów? Raczej nikt nie ma wątpliwości, że drewno należy do najpopularniejszych i najtrwalszych surowców w tej dziedzinie. Dlatego nasza praca opiera się przede wszystkim na drewnie (choć możemy wykonać elementy ozdobne z innych materiałów).

Dużą popularnością cieszą się nieustannie dębowe schody drewniane. Reda nie stanowi pod tym względem żadnego wyjątku. Możemy jednak wykonać konstrukcję także z pozostałych rodzajów drewna, takich jak piękny jesion. Na życzenie klienta możemy także zamówić luksusowe materiały egzotyczne. Mogą one całkowicie odmienić charakter wnętrza ze schodami.

W kwestii wyboru modelu schodów jesteśmy równie otwarci. Wykonujemy zarówno proste konstrukcje jednobiegowe, jak i bardziej zaawansowane – wachlarzowe czy spiralne. Jedynym ograniczeniem jest dostępna przestrzeń. W małych budynkach lepiej zostawić więcej miejsca na inne elementy wyposażenia domu, więc proponujemy np. schody kręcone. Duże obiekty mogą pomieścić m.in. dwubiegowe konstrukcje ze spocznikiem czy trójbiegowe o szerokich stopniach.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych profesjonalnie zaprojektowanymi schodami drewnianymi w Redzie. Podczas rozmowy przedstawimy ofertę oraz przygotujemy wycenę.