$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Rumia

Schody stanowią nie tylko wysoce praktyczny, ale również estetyczny element wyposażenia domu wielokondygnacyjnego. Szczególnym zainteresowaniem od lat cieszą się schody drewniane. Rumia jest tego najlepszym przykładem.

W mieście tym działa firma Domański oferująca klientom doskonałej jakości schody. Dowiedz się, jak wygląda proces powstawania ekskluzywnych konstrukcji tej marki.

Schody drewniane Rumia

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 62Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonywaniem doskonałej jakości, eleganckich i funkcjonalnych schodów z drewna. Jeśli klient nie posiada projektu, nasz wykwalifikowany architekt tworzy go na zamówienie. Realizujemy projekty bazujące na wytycznych i wymaganiach klientów. Specjalista konsultuje z odbiorcami wszelkie detale i elementy dekoracyjne konstrukcji. Wykonujemy także efektowne wizualizacje, pozwalające na obejrzenie wyglądu przyszłych schodów. Z racji indywidualnego charakteru konstrukcji istnieje pełna dowolność w zakresie projektowania ich wyglądu. Co istotne, stworzenie projektu i wizualizacji jest bezpłatne. Gdy klient zgadza się z naszymi ustaleniami, podpisujemy umowę realizacji schodów na zamówienie.

Produkcja schodów drewnianych

Po podpisaniu umowy przystępujemy do produkcji schodów według zatwierdzonego projektu. Każde schody (Rumia, ale również dla klientów w innych miejscowościach) wykonujemy indywidualnie i z najwyższą starannością. Proces produkcji wynosi zazwyczaj kilka tygodni.

Montaż drewnianych schodów

Ostatnim etapem realizacji zamówienia jest montaż schodów z drewna w domu klienta. Nasi specjaliści w ciągu kilku (zwykle ok. 5) dni instalują konstrukcję oraz wykańczają strop. Gwarantujemy sumienne, dokładne i bardzo czyste wykonanie montażu.

Zalety schodów z drewna

Oferowane przez naszą firmę schody drewniane wyróżniają się wysoką estetyką i użytecznością. Nadają wnętrzom oryginalny charakter. Pasują doskonale zarówno do domów zaaranżowanych tradycyjnie, jak i nowoczesnych o minimalistycznym lub awangardowym wykończeniu. Schody cechują się solidnością i wytrzymałością. Odpowiednio pielęgnowane i konserwowane zachowują swe piękno i funkcjonalność na dziesięciolecia. Dobrze wykonane schody nie wymagają też specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych.

W zależności od zapotrzebowania i gustu klienta proponujemy schody o różnych formach. W ofercie mamy cieszące się dużym zainteresowaniem klientów schody samonośne (dywanowe) o ułożeniu wachlarzowym, spiralnym bądź zabiegowym. Proponujemy ponadto zawsze popularne klasyczne schody jednobiegowe, często uzupełniane o elegancką szklaną balustradę.

Profesjonalny producent zawsze zaoferuje ścisłą współpracę przy tworzeniu projektu schodów. Tylko w ten sposób można mieć pewność, że otrzymany produkt będzie spełniać wymagania. Jeśli chodzi o schody Rumia jest miastem, w którym dostęp do fachowego wykonawstwa jest łatwy. Wszystko dzięki ofercie firmy Domański. Do każdego zlecenia podchodzimy z niezwykłą starannością. W trakcie pracy nie tylko dostosowujemy projekty do oczekiwań klientów, ale również pokazujemy możliwe alternatywy. Jeśli tylko istnieje techniczna możliwość stworzenia wymarzonych schodów, to z pewnością je wykonamy.

Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie nasze propozycje biorą pod uwagę najnowsze trendy oraz rozwiązania technologiczne. Dlatego nasze schody wyróżniają się żywotnością, odpornością i estetyką. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdego wyzwania.

Schody drewniane Rumia – jaki model wybrać?

Zawsze staramy się jak najlepiej odwzorować wizje naszych klientów. Największą przeszkodą jest dla nas nie tyle, co wykonanie odpowiedniego projektu, a ograniczenie w przestrzeni. Dostępność miejsca często zmusza do zmian. Wówczas próbujemy dostosować projekt zarówno do wymagań klientów, jak i możliwości wnętrza.

Co zatem najlepiej sprawdza się w przypadku mniejszych domów? Jeśli chodzi o schody drewniane Rumia to dobry przykład stosowania nowoczesnych rozwiązań. Dla przykładu, dużą popularnością cieszą się schody kręcone (nazywane też spiralnymi), bo zajmują mniej miejsca względem tradycyjnych jednobiegowych stopni. To główny powód, dla którego są wybierane w dwupoziomowych mieszkaniach czy niewielkich domach jednorodzinnych. Wyróżniają się także niebanalną estetyką.

Podobnym rozwiązaniem dla małych przestrzeni są schody zabiegowe. Ich konstrukcja pozwala na oszczędność miejsca, bowiem już u podstawy zmieniają swój kierunek, co eliminuje konieczność zastosowania spocznika. Z kolei w naprawdę małych domach stosuje się nawet schody drabiniaste. Znajdują one jednak zastosowanie głównie na poddaszach.

Im więcej przestrzeni, tym więcej możliwości. Do wyboru pozostają chociażby schody wielobiegowe, wachlarzowe, policzkowe, dywanowe i wiele innych. Wszystkie mają swoje zalety i wady, a poznanie każdej z nich powinno być głównym czynnikiem decyzyjnym.

To tylko nieliczne przykłady tego, co możemy zaprojektować na życzenie klientów. Zawsze z chęcią wysłuchamy wszelkich uwag dotyczących projektu i wdrożymy je w wykonanie.

Więcej informacji, z ogromną przyjemnością, udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowo.