$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Sanok

Schody łączące dwa poziomy w domach jednorodzinnych czy restauracjach są nie tylko elementem użytkowym. To także część dekoracji całego pomieszczenia. Ważne jest zatem, żeby były trwałe, solidne i utrzymywały wysoki poziom estetyki.

Jeśli wykańczasz dom lub lokal użytkowy i potrzebne Ci są wysokiej jakości schody, w Sanoku możesz liczyć na naszą ofertę. Wykonamy takie schody drewniane do pomieszczeń, które najlepiej wpiszą się w stylistykę wnętrza.

Wszystkie biegi schodów wraz z wykończeniem wykonujemy na zamówienie. Każdą realizację poprzedza dokładne wymiarowanie i przygotowanie projektu zgodnie z wytycznymi klienta. Przy produkcji korzystamy z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia odpowiednie parametry wytrzymałościowe oraz estetyczne. Wiąże się to także z kilkutygodniowym okresem oczekiwania na wykonanie zamówienia. Wszystkie elementy montujemy już na miejscu w terminie dogodnym dla klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wziąć pełną odpowiedzialność za całą usługę.

Schody drewniane Sanok – dlaczego są warte uwagi?

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 68Drewno jest jednym z najstarszych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych. Choć stale powstają materiały kompozytowe mające je imitować, ich cechy w wielu aspektach nie dorównują drewnu. W przypadku schodów drewnianych stawianie na imitacje nie jest rozsądnym pomysłem. Stopnie mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo podczas przemieszczania się, dlatego nie ma tu miejsca na substytuty. Dlaczego warto wybrać schody z drewna?

Najważniejszą zaletą schodów drewnianych jest spora odporność na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Produkty nie zniszczą się nawet podczas intensywnej eksploatacji, a w razie uszkodzenia ich struktura nie zostanie zaburzona. Ponadto naturalne drewno ma niepowtarzalny wygląd, którego nie są w stanie uzyskać producenci innych materiałów. W przypadku kompozytu czy płyt drewnopochodnych pokrytych nadrukiem wszystkie wzory pochodzą z jednej matrycy, dlatego widać w nich powtarzalność.

Schody drewniane w Sanoku i innych miejscowościach nie muszą być klasyczne ani nawiązywać do obiektów rustykalnych. W ostatnich latach rosnącą popularnością cieszą się przeszklenia w balustradach prowadzących wzdłuż biegu schodów. Taka nowoczesna stylistyka świetnie wygląda również w połączeniu z drewnianymi schodami i elementami konstrukcyjnymi z drewna. Jeśli mają Państwo inne pomysły aranżacyjne i chcą wykonać nietypową realizację, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie przygotować projekt na bazie informacji i dokładnie określić koszt oraz czas przygotowania produktu.